2777
2789
پسر منم بچه بود نبردم الان کلی دعوام میکنه

پسر من یک سالش بود بردم 

کفش طبی براش نوشت تقریبا 5 ماه استفاده کرد انحراف زانوی راستش برطرف شد اما هنوز ساق پاش پرانتزیه 

حالا گفته تا دو سال و نیم بپوشه ببینم درست میشه...

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

پسره من نه مهمون دوس داره نه مهمونی مشکل کمی نیستا هر کی میاد اخماش تو همه غر غر میکنه هر جا بریم مجبوریم زودتر برگردیم چون آقا زود خسته میشه و هیچ جارو دوس نداره همون چند ساعتم انقد غر میزنه که اعصابم خرد میشه  😪

2803
پسرم ۱۵ سالشه موتور میخواد و خیلی سرکش شده اینمو اون یکی که ۱۲ سالشه همش تو مدرسه دعوا میکنه خدا خود ...

اینا کلشون بو قرمه سبزی میده در حالت عادی. موتور هم بیفته زیرپاشون چه کارها ک نکنن(منظورم تک چرخ و رانندگی حالت ایستاده و مدیتیشنی و ... )

..

مشکلم از بچم مربوط به خودمه ... 

عذاب وجدان دارم ...میگم کاش مادر بهتری بودم تا پسرام قوی تر بار میومدن ...

همه تلاشمو کردم ...همه کاری کردم ...ولی از خودم راضی نیستم اصلا...

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲
2804
اینستا خودم نصب کردم استفاده کنم این دیگه نزاشت همش لباس و این کلیپ های مصخره رو میبینه و نت میخره

اره و همین موضوع باعث شده همش غر بزنم 

بهش میگم میزاره کنار 

۱۰دقیقه بعد دوباره دستشه 😏

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
مثلا چه رفتارهایی داره؟ چون دختر منم خیلی اذیت میکنه

به شدت مصرف گراس 

هر روز باید بره لوازم تحریری ۵۰۰_۶۰۰تومن بده لوازم تحریری فانتزی.مثلا یه چیزیو داره باز میخره الان فک کنم بالای ۲۰ تا تراول ماگ و ماگ و قمقمه خرید 

هر روز باید بره سوپر مارکت هر چی دلش میخواد برداره

همه کاراشو ما باید براش انجام بدیم مشاقشو من باید بگم بنویسه درساشو مامانم باید بهش بگه بخونه 

به شدت بهونه گیر و غرغروعه 

کلا نسل جدید خیلی بچه پروعن

آخ گفتی میترسم بدبختم کنه با موتور

انشالله ک این مشکلم پشت سر بذارین.خواهرزاده من ۱۸سالشه پسره. دوستاش تو اینستا از خودشون پست میذارن روموتور دراز کشیدن یا نیم‌خیز یا چهارزانو توی اتوبان توی تونل دارن حرکات اکروباتیک انجام میدن. وحشتناک بود

..
2801