2777
2789
عنوان

فرزند سوم

1033 بازدید | 100 پست

خانوما من ۳۷ سالمه 

دوتا پسر دارم ۹و۸ ساله

یه مدته همسرم خیلی اصرار داره به اوردن فرزند سوم 

از لحاظ مالی تقریبا مشکلی نداریم 

اما خودم چون بشدت ادم استرسی ام خیلی دودلم برا اقدام 

هم از لحاظ امنیت جامعه و آینده کشورمون....

میترسم جنگی صورت بگیره که خواه ناخواه اتفاق میوفته و تبعاتش بالاخره زندگی مردم عادی رو هم درگیر میکنه

هم از لحاظ سن و سال خودم 

چون بالاخره تازه دارم با بزرگ شدن بچه ها به آرامش نسبی میرسم و...

گرچه شرایط زندگی افراد باهم متفاوته ولی

خیلی دوس دارم نظرات خانوما رو بدونم 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

من شخصا تحت هیچ شرایطی حاضر نیستم به بچه سوم فکر کنم. حتی تو ایده آل ترین شرایط 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2803

میخوای خودتو گرفتار کنی؟؟؟شوعرت میخواد ک بخواد ،شما مهمی ،حواست ب خودت باشه،تازه داری راحت میشی 

خدایا ازت ممنونم بخاطر خانواده ام،بخاطر همسرم و پسرام💚،خدایا میدونم حواست به همه چیز هست💚💚.............تو همانی که نمی‌دانی چ اندازه دل انگیزی💝

شرایط روحی 

مالی 

اوکی باشه چرا ک نه 

اگه ب فکر اینده مملکت بودید اون دوتا بچه هم نباید ب دنیا میاوردی ک ،من این حرف رو قبول ندارم جانم 

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2804

دوتا بچه دست گل داری دیگه سومی می خوای چکار.شرایط اقتصادی درسته مهم.ولی مادر هم باید توان جسمی وذهنی باید داشته باشه یک بچه دیگه بتونه پرورش بده.اگه توانایی وقدرت گذروندن مراحل رشد یک بچه جدید نداری.نکن

ببین منم سه تا دارم . ناشکری نمیکنم . با این‌که دخترم هست سومی . ولی خیلی خیلی سخت میشه کارت . و اینکه دیگه تازه داری به آرامش میرسی مگه بیکاری 

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم 
2801