2777
2789
عنوان

دوروزه بدون نون موندم🥺

1693 بازدید | 72 پست

بچه شیر خواره دارم بعضیا از تاپیک قبلیام خبر دارن 

اگه نمیدونید برید بخونید امروز حتی پول نداد برم نون بخرم  بیچاره بچم  

فقط به روال قبلش برگرده ببین چه خرجی میکنم حالش جا بیاد به خدا دشمن با دشمن همچین کاری نمیکنه

دلیل اینکار چیه؟ 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

اگه پولتون کمه یه مدت صبر کن ان شاالله مشکلتون درست بشه شوهرتم درک کن 

کاربری دست دونفره دوستان  .این کاربری متعلق به منه که تنبلی تخمدان دارم چون دوستم معلقه تایه مدت اونم بااکانت من. میاد با تچکر لطفا دیگرنپرسید
2803

اخه شما که درحد یه پول نون به این ادم هیز چشم ناپاک وابسته ای چرا بهش گیر میدی که نگاه کردی به اون نگاه کردی به این؟

بذار اینقدر نگاه کنه تا کور بشه

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید: آیا بالاخره رنج های بشر  پایان یافت؟
2804
هیچی دید میزد بیرون بهش گفتم میگه نفهمی دورغ میگی

کارهمسرت اشتباهه 

ولی وقتی میدونی هوله و قصد جدایی نداری هیچی نگو بذار اینقد نگاه کنه تاکور شه یه وقتایی باید چشا رو بست

اگرم شرایط جدایی داری جداشو ازش هرچند من بودم اینکارو میکردم 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
پولمون کم بود دیروز میرفت کبابی واسه خودش همه چی میخره میخوره

وااا

مادری پدری چیزی نداری بری مشکلتو حل کنن باشوهرت؟

کاربری دست دونفره دوستان  .این کاربری متعلق به منه که تنبلی تخمدان دارم چون دوستم معلقه تایه مدت اونم بااکانت من. میاد با تچکر لطفا دیگرنپرسید
2801