2777
2789
عنوان

دوستم خیلی اعتماد یه نفسمو میاره پایین عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 22145 بازدید | 391 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

خیلی ناز و دلربایی معلومه شیطونی هستی

من نظر خودم رو میگم اگه ناراحت شدی ببخشید گلم قصدم جسارت نیست

ولی بنظرم رنگ گرم بهت نمیاد مثلا مو و ابرو هات رنگشون به سمن رنگ های سرد بره بنظرم زیباترم میشی

2803
الان ابروهای این مدلی رو بورسنابروهای شما مال چند سال پیشه

خب اونایی که ابرو ندارن یا هزینه کاشت ندارن چیکار کنن؟

هر مدل تاتو و کوفت و زهرماری هم کنیم ۳،۴ماهه رنگش میرو میکرو کوفت میکرو زهر مار ، و هزارتا اسم عجق و وجق گذاشتن همسون هم شبیه همه

استارتر قیافت به دل نشینه

ولی ابروهات یکم قدیمی شده. مطمعنم اگر ابروهات و مدلشو تغییر بدی خیلی بیشتر بهت میاد

کاربر قدیمی. دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهم شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد
2804

استارتر ، چهره تورو ابروهات خیلی خراب کرده ، میگی کارم ابرو هست ، ولی من چنین فکری نمیکنم ! چون اگه کارت این بود ابروهات این مدل نبود !

چهره هم معمولیه عزیزم

حالا اگه میخوای ما به زور بگیم‌شما خاصی میگیم

ولی در حقیقت چنینه !

اطرافیان هم به همه میگن خوشگل عزیزم ! 

ولی با این حال اگه استایلتو مدل و رنگ موهاتو ابرو هاتو به روز‌ کنی خیلی خیلی بهتر‌میشی

موفق باشی

وا چه گیری دادین به ابروها بکشین بیرون. مهم اینه ابروهاش واقعا به صورتش اومده اتفاقا چشم و ابروش خیل ...

گیر ندادم فقط تایید کردم و حقیقتو گفتم چه فشاری به شما اومده که فقط منو ریپلای کردی

حتی اینم گفتم که خودمم ابروهام این مدلیه 😐

الــهی بـرقصـانـد خـدا بـه ســاز تـو جـهانـت را          

عکس کو

ارزوهام برای خدا مینویسم اگه دوس داشتین یک آمین بگید...کمی به ارامش برسم و همیشه با همسرم برای هم بمونیم...سلامتی و خوشبختی دخترم .خودم‌.همسرم ...سلامتی طول عمر پدرمادرم
2801