2777
2789

سلام بچه ها..من تازه رفتم تو سی و هفت هفته...اینقدر استرس زایمان دارم که حد ندارع..نمیدونم چجوری پیش میره..از درداش خیلی میترسم..نمیدونم میتونم تحمل کنم یا نه..نمیدونم چ حسیه ک از وجودم نمیره..از مدفوع حین زایمان خیلی خجالت میکشم..نمیدونم این چ‌حسیه ک حتی کم هم نمیشه هر چی خودمو دلداری میدم..اطرافیانمم بهم استرس میدن ک دردش زیاده و اینا..بچه اولمه

اصلا نترس 

اتفاقا خیلی راحته...

فقط پیاده روی و تحرک زیاد داشته باش

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

من جات بودم میرفتم سزارین اختیاری  من خودم درد زایمان طبیعی کشیدم  خیلیییی درد داشت  ولی سز شدم  خیلی خوشحالم که سز شدم  فقطاز این ناراحتم که ای کاااااش خودم از همون اول سزارین رو انتخاب میکردم  بچه های بعدیم با آرامش رفتم اتاق عمل دراز کشیدم  بچه رو بدنیا آوردن و تمام   دختر جاریم عقل کرد همون اول اختیاری رفت سز نه استرسی کشید و نه درد زایمان 

2803

درد که داره اما خداتحملشم. بهت میده اونجا اینقدر همه جیغ میزنن یادت میره درد خودت و بعدم مدفوع اینا طبیعیه اونجا میان تمیزمیکنن ومیرن اصلا مهم نیس توبه سلامتی بچه فکرکن عزیزم دعا بخون .نفس. عمیق تندتند بکش الآنم روزی ۱ساعت برو پیاده روی بیاد قشنگ تولگنت

درد که داره اما خداتحملشم. بهت میده اونجا اینقدر همه جیغ میزنن یادت میره درد خودت و بعدم مدفوع اینا ...

دعوا نمیکنن سر مدفوع؟نمیدونم چرا این حس رودارمم..ماما خصوصی هم گرفتم حس میکنم جلوش خجالت میکشم اگه مدفوع کنم

عزیزم من مجردم اما تا جایی شنیدم هروز پیاده روی داشته باش و مایعات و اش و.. زیاد بخور 

قبل رفتن ب بیمارستان دوش اب گرم بگیر. و نیمساعتی از پله بالا پایین شو و کمی کمرتو بچرخون و موقع. زایمان نفستو کنترل کن 

ارزش من رو به جز کسایی که منو دوست دارند کسه دیگه ای درک نمیکنه
اخه الان خیلی سخت سزارین میکنن

بالاخره این همه آدم چجوری سز اختیاری میکنن  یه پولی به دکتر میدن  اونم انجام میده دیگه  من نمیدونم چون برای من  طبیعی نیومد سز کردنم  ولی دختر جاریم  مثل اینکه یه پولی به دکترش داد اونم سز اختیاری کرد  خیلیم راضی بود 

پیاده روی معمولی خوبه؟

اره خوبه 

ورزش هاشو انجام بده 

حرکت گربه خیلی کمک می‌کنه 

بزن گوگل میاره برات 

اصلا نترس با آرامش برو 

منم زایمان اول بودم از 12/تا 7 طول کشید 

بچمم 4200کیلو بود راضی بودم از زایمانم

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
2801