2777
2789

دارم دق میکنم بغض گلومو خفه کرده خواهر خنگم متولد۸۲ هست امشب خواستگار اومدن براش پسره متولد ۶۷ هست فامیله 

سر مهریه اونقدر چونه زدن انگار پسرشون شاه پریون بود و دختر ما مطلقه ۵۰ ساله خلاصه سر ۱۱۰ تا سکه توافق کردن اونم بعد ۱ ساعت 

به منم گفتن کوچیکترا تو مجلس خواستگاری حرف نمیزنه الان دارم خفه میشم سمت چپ بدنم لمس شده سرم میترکه نمیدونم چیکار کنم دلم واسه خواهرم خیلی میسوزه

ای که دستت میرسد کاری بکن...

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

خوشبخت بشه ایشالا ول کن وقتی خودش میخواد 

بیایم انسان باشیم، مهربان باشیم، محبت کنیم، فارغ از ملیت و قومیت همه برادر باشیم، هممون یکی هستیم همدیگه رو دوست داشته باشیم🌺🦋 چقد اینجوری دنیا قشنگ تر میشه🌱
2803

ب اجبار داره ازدواج میکنه...

یا ن خودش میخواد!.‌‌..

پونزده سال سن واقعا کم نیست...

پسره خانواده اش آدم حسابین وضع مالیشون خوبه؟‌‌‌...

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ💘🍀✨ ️ 
ب اجبار داره ازدواج میکنه...یا ن خودش میخواد!.‌‌..پونزده سال سن واقعا کم نیست...پسره خانواده اش آدم ...

نه خودش میخواد بابام و مامانم اصلا راضی نیستن 

خوبه متوسطه چی بگم 

وقتی انقدر سنش بالاست اصلا پول به چشم‌نمیاد

خواهرت راه سختی درپیش گرفته خدا کمکش کنه توهم کاری ازت برنمیاد ناراحت نباش دعاش کن بعد گل نازم سکه ا ...

اره عزیزم مسئله من سکه نیست مسئله اینه اونا باید هرچی ما میگفتیم باید با کله میگفتن چشم نه که چونه بزنن حالا مساله من پول نیست مساله اصلی سنشونه 

نه خودش میخواد بابام و مامانم اصلا راضی نیستن خوبه متوسطه چی بگم وقتی انقدر سنش بالاست اصلا پول به چ ...

خو وقتی خودش میخواد و ب حرف کسی گوش نمیده ولش کنین ولی زود عروسی نکنن بزار مدت نامزدی و عقدشون زیاد بشه ک اخلاقا پسره و تفاوت هاشونو بفهمه شاید اون موقع دل زده بشه...

ناشنوا باش وقتی کهـ به آرزوهای قشنگت میگن محالهـ💘🍀✨ ️ 
2801