2777
2789

چرا باید این کارو کنه

من با خاله م صمیمی هستم

و میدونه با خانواده شوهرم قطع ارتباطم 

دیشب باهمدیگه رفته بودیم پارک

گفت وقتی تو. نبودی دخترت گفته دختر عمه ش پشت تو حرف زده

به خاله م گفتم  یعنی دختر عمه ش چی پشت سرمن گفت

در جوابم فقط گفت پشت سرمامانم حرف میزنن در حالی که من پشت سر مامان اون حرف نمیزنم

امشب از دخترم پرسیدم

گفت نه من اصلا این حرفو نزدم!!! 

شروع رژیم 8 مهر 1403...وزن اولیه 75....قد 160...از خدای مهربونم میخوام توی این راه کمکم کنه که مهر سال دیگه امضامو به روز کنم وبنویسم به وزن ایده آلم رسیدم...آاااامیــــــن🙏🏻🙏🏻🙏🏻

نظرتون چیه خانما

شروع رژیم 8 مهر 1403...وزن اولیه 75....قد 160...از خدای مهربونم میخوام توی این راه کمکم کنه که مهر سال دیگه امضامو به روز کنم وبنویسم به وزن ایده آلم رسیدم...آاااامیــــــن🙏🏻🙏🏻🙏🏻

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
دخترت چند سالشه

9سال

شاید حرف دهنش گذاشته.مثلا هی ازش پرسیده پشت مامانت حرف نمیزنن فلانی هیچی نگفته و ازاین حرف

بنظرت چرا خاله م باید دروغ بگه

از شدددددت ناراحتی خوابم نمیبره

بنظرت چرا خاله م باید دروغ بگهاز شدددددت ناراحتی خوابم نمیبره

یه احتمال هست شاید دخترت بترسه که بفهمی حرفی زده.بهش اطمینان بده کاریش نداری ببین چی میگه

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست