2777
2789

برای من دکتر نوشته . میخوام بدونم رو پوستم تاثیر داره؟

هر وقت خواستی بگو به نیت حاجت،آرامش و سلامتیت صلوات بفرستم🥰😍♥️ نی نی سایت دوست دارم به خاطر وجود کاربرای بامرام و معرفتش که کنارشون دلخوشم🌷🌷🌷🌷🌷🌷😘😘

بله تاثیر داره

ولی خیلی مراقب باش کبد را چرب میکنه ب شدت 

جای شما بودم اول ی ازمایش آنزیم کبد میدادم بعد شروع میکردم ب خوردن 

گارنت اسم یه سنگه که به دونه های انار هم میشناسن🙂 کاربری دوم و جدیدم ....

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

خیر من خوردم هیییچ تاثیری روی پوستم نداشت

خوب می شد اگر بعضی خانم ها به جای مانتوی تنگ کمی هم به فکر قبر تنگ بودند!                                      حجاب يعنى یک زن بداند که چه بپوشد،کجا بپوشد، و برای که بپوشدولی امروزه کسانی‌که این را نمی‌دانندبه کسانی‌که این را می‌دانند، عقب مانده می‌گویند.‌‌‌‌
2803

برا پوستت نوشته؟ 

عمر شما از زماني شروع مي شود که اختيار سرنوشت خويش را در دست مي گيريد :) بودن با کسی که دوستش نداری و نبودن با کسی که دوستش داری هر دورنج است. “پس اگر همفکر خود نیافتی مثل خدا تنها باش” دختر آریایی💫
بله تاثیر دارهولی خیلی مراقب باش کبد را چرب میکنه ب شدت جای شما بودم اول ی ازمایش آنزیم کبد میدادم ب ...

کبد چرب گرید یک دارم. ولی پرهیز غذایی شدید دارم از شیرینی جات و روغن  و ... 

هر وقت خواستی بگو به نیت حاجت،آرامش و سلامتیت صلوات بفرستم🥰😍♥️ نی نی سایت دوست دارم به خاطر وجود کاربرای بامرام و معرفتش که کنارشون دلخوشم🌷🌷🌷🌷🌷🌷😘😘
برا پوستت نوشته؟

دکتر زنان رفتم کنار قرص تقویت سیستم ایمنی اینو هم نوشت

خیر من خوردم هیییچ تاثیری روی پوستم نداشت

پس امیدی نیست بهش

بله تاثیر دارهولی خیلی مراقب باش کبد را چرب میکنه ب شدت جای شما بودم اول ی ازمایش آنزیم کبد میدادم ب ...

چه عجیب . من کبدم چربه

دکتر  ویتامین  ای داده بهم

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
کبد چرب گرید یک دارم. ولی پرهیز غذایی شدید دارم از شیرینی جات و روغن و ...

نخور . ب دکتر نگفتی کبدم گرید یک ؟ من جات بودم اصلا نمیخوردم چیزایی از مشکلات کبد دیدم ک چشمم حسابی ترسیده 

گارنت اسم یه سنگه که به دونه های انار هم میشناسن🙂 کاربری دوم و جدیدم ....
نخور . ب دکتر نگفتی کبدم گرید یک ؟ من جات بودم اصلا نمیخوردم چیزایی از مشکلات کبد دیدم ک چشمم حسابی ...

نگفتم نه. میخوام برم پیشش میگم این

😑😑 دکتر در جریان بود کبدت چربه ؟

نه

2801