2777
2789
عنوان

بنظرتون برم یا نرم

218 بازدید | 28 پست

حدودا یک هفته ی دیگه تولد پدرم هست 

و من خب سر خونه زندگی خودم هستم 

اما سر ی مسأله ای ، با پدرم قهریم ... 

دو ساله نرفتم خونه شون ، مقصر هم من نبودم .. 

ولی خب سراغی هم ازم نگرفت 😑

اما با مامانم در ارتباط بودم و اون میومد و می‌رفت ... 

ولی خب نمی‌دونم همین تولد رو بهونه کنم و برم خونه شون برای آشتی یا اینکه نرم ؟؟ 

لطفا دلیل نظرتون رو هم بگید .. نیاید بگید برو یا نرو ... 

بگید دلیلش رومه بدونم 

بوی نم بارون ☔ شنیدن صدای بارون 🌧️رعد و برق ⛈️

برو 

موافق بخشش برای ارومی دل خودم هستم

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است...     (کاربر واحد پشتیبانی)

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
فکر کن فردا خدایی نکرده بابات نباشه...آیا میتونی بدون عذاب وجدان زندگیتو ادامه بدی؟ ؟

اخه وقتی مقصر نبودم ، یعنی باز هم عذاب وجدان خواهم داشت ؟؟

بوی نم بارون ☔ شنیدن صدای بارون 🌧️رعد و برق ⛈️
اخه وقتی مقصر نبودم ، یعنی باز هم عذاب وجدان خواهم داشت ؟؟

صددزصد

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است...     (کاربر واحد پشتیبانی)
2801