2777
2789
عنوان

شما تو زندگیتون حامی دارین

108 بازدید | 14 پست

چن ماهه ک با ی پبجی اشنا شدم ک دوران لیسانس با خوندن این کتابا میتونی خودتو اماده کنوور ارشد کنی

منم هر ماه حقوقم واریز میشه ی کتاب میخرمو یاد میگیرم دوس پسرم ک خواهر داره اون کنودر ارشد رشته منو داده امشب بهش گفتم از خواهرت بپرس واسه کنکور ارشد چ کتابایی خوندی ب منم بگو منم اونارو تهیه کنم

چون واقعا دارم برای رسیدن ب هدفم هزینه و تلاش میکنم اونم زد تو ذوقم گفت سنگ بزرگ نشانه نزدنه تو دنبال جلب توجه هستی دنیال ترهمی و فلان 

خیلی حابم گرفتهدشد:(

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803

اصلا قبولی ارشد کار سختی نیست که بخوای به خاطرش غصه بخوری... منکه نخونده قبول شدم ثبت نام هم نکردم دیدم اصلا به کارم نمیاد!

ولی کلا یه چیزی بهت میگم هزار بار به سرم اومده شما گوش کن...

هیچ وقت از اونایی که زیاد باهاشون ارتباط داری کمک و پشتیبانی نخواه... غیر همین سرخوردگی ها هیچی نیست... سرت به کار خودت باشه راهتو برو... ساکت و آروم و بی دردسر

برای راهنمایی هم که اینترنت هر چی که بخوای هست... 

پیچیدش نکن قرار نیست شاخ غول بشکنی

خیلی میخواست کمکت کنه میگفت بیا من آزمون دادن این کتابها بگیر استفاده کن...وقتی حتی پیشنهادش هم نداده کار خودت اشتباه بوده که به رو برادرش آوردی...

موفق باشی

این دوست پسرو  بزار سر کوچه آشغالی ببره. بهش بگو تورو بزارن سر کوچه کسی نمیاد گردن بگیرتت دلم سوخته گردن گرفتمت. بیخیال بابا.

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹
ینی چی؟ ینی کار من اشتباهه ازالان دارم مطالعه میکنمو اموزش میبینم؟

نه اصلا 

حرف اون اشتباهه که ناامیدت کرده و گفته سنگ بزرگ نشونه نزدن هست ! 

اتفاقا ارشد قبول شدن یه هدف کاملا دست یافتنی هست کافیه تلاش کنی 

اصلا قبولی ارشد کار سختی نیست که بخوای به خاطرش غصه بخوری... منکه نخونده قبول شدم ثبت نام هم نکردم د ...

من کنکور کارشناسی رو رسما ر ی دم ابروم رسما پیش فامیلام رفت 

ولی واسه ارشد ب خودم قوب دادم ک دولتی قبول شم اون غصه هایی ک بابام واسه کنکورم خوردو جبران کنم چون بهس قول دادم ترو خدا برام دعا کنین من هر چی مول دارم هنرو کتاب میخرم کلی میخونم تا یاد بگیرم

نه اصلا حرف اون اشتباهه که ناامیدت کرده و گفته سنگ بزرگ نشونه نزدن هست ! اتفاقا ارشد قبول شدن یه هدف ...

برام دعا کن🥹🥲میخوام خونوادمو خوسحال کنم میخوام اشک ذوق خونوادمو ببینم 

2801