2777
2789
عنوان

با همسر سابقم دعوام شد😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 8951 بازدید | 259 پست
میخوام ارتباطمو‌باهاش قطع کنم بدتر لج می‌کنم هی به بهونه های مختلف هست دو سه هفته پیش خواست که برگرد ...

باید کم کنی

یکی همین یعنی چی بیاد پیش بچه بمونه! شما بری مهمونی

گزارش نباید بهش بدی 

شاید حتی دادگاه برو که زیاد مزاحمم میشه

شرط گذاشتم قبول نکرد گفت سی سال اینجوی بوده یهو نمی تونم عوض بشم خانواده ام فقط منو دارن ناراحت میشن ...

ببین میتونی این وضعیت قبل رو تحمل کنی یا ن  وگرنه برگردی  جز اعصاب خوردی برا خودت دیگه چیزی نداره 

(شادی یعنی احساس خوبی در مورد خودت داشته باشی، بدون اینکه نیاز به تایید دیگران داشته باشی)افتااااااااااااد 👇👇👇😁

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

باید کم کنییکی همین یعنی چی بیاد پیش بچه بمونه! شما بری مهمونیگزارش نباید بهش بدی شاید حتی دادگاه بر ...

نمیخوام دردسر بشه برام هم از طرفی به خانواده ام دروغ گفتم ،هم باباش اگه بخواد مینونه خیلی سر پسرم اذیتم کنه

دارای یک شازده پسر یک سالو نیمه ❤️
2803
با پلیس صدباررررررر تهدید کردم فایده ندارهبابامم بگمکله خره یهو خودشمیره سراغ بابام،کلا از اول با هم ...

خب پس جدی برو ازش شکایت کن چن تا تهمت هم بهش بزن بگو به بهونه بچه میاد خونه منو کتک میزنه وسایلامو میدزده بهم تجاوز میکنه 

اینا رو بنویس براش پرونده درست کن دیگه نمیاد 

نمیخوام دردسر بشه برام هم از طرفی به خانواده ام دروغ گفتم ،هم باباش اگه بخواد مینونه خیلی سر پسرم اذ ...

چطور اذیتت کنه اخه

اینطوری الان خیلی خوبه شرایط؟

با یه وکیل خوب مشورت کن پاش  رو ببر کامل

خب پس جدی برو ازش شکایت کن چن تا تهمت هم بهش بزن بگو به بهونه بچه میاد خونه منو کتک میزنه وسایلامو م ...

نمیشه 

اول از همه نمیخوام دردسر بشه چون هم به خانواده خودم دروغ گفتم از اول،هم اگه باباش بخواد سر بگه خیلی میدونه اذیتم نه

هم متاسفانه چندوقت پیش معاشقه داشتیم😭😭😭😭😭😭

نمیشه اول از همه نمیخوام دردسر بشه چون هم به خانواده خودم دروغ گفتم از اول،هم اگه باباش بخواد سر بگه ...

ببخشید خیلی بد تایپ کردم

مبگم باباش سر بچه اگه بخواد می تونه اذیتم کنه

نمیشه اول از همه نمیخوام دردسر بشه چون هم به خانواده خودم دروغ گفتم از اول،هم اگه باباش بخواد سر بگه ...

اینطوری که پیداس ایشون کله خره شما هم بی زبون و بی دل و جرات 

همش نگرانی که دردسر بشه یا یه وکیل بگیر بهش بسپار پای اون آقا رو قطع بکنه از خونه شما یا هم دیگه تسلیم شو و برگرد و ازدواج کن 

اینجوری با طلاق فقط خودت و خونوادت اذیت میشی پس فردا هم پشت سرت حرف درمیاد

اینطوری که پیداس ایشون کله خره شما هم بی زبون و بی دل و جرات همش نگرانی که دردسر بشه یا یه وکیل بگیر ...

وکیل نمیشه واقعا 

بعدم وکیل بگیرم یهو‌تو دادگاه بگه اره خودش از اول رام داده ،همه کاسه کوزه ها سر من می‌شکنه

اگه از اون شب بگه که بدبخت میشم

ببخشید خیلی بد تایپ کردممبگم باباش سر بچه اگه بخواد می تونه اذیتم کنه

خب اگه قانونی حضانت بچه رو گرفتی جای نگرانی نیس. زیاد هم نگران نباش بچه رو بی مادر نمیتونه بزرگ کنه مخصوصا اون مرد بچه ننه که خودش احتیاج به مادر داره 

دو‌ روز ببره بچه اتو روز سوم با التماس میاد پس میده بهت 

اینطوری که پیداس ایشون کله خره شما هم بی زبون و بی دل و جرات همش نگرانی که دردسر بشه یا یه وکیل بگیر ...

جواب خانواده خودمو چی بگم ؟بگم از اول بهتون دروغ گفتم هفته ای سه چهار وعده باهاش غذا میخوام😭😭😭😭😭

خب اگه قانونی حضانت بچه رو گرفتی جای نگرانی نیس. زیاد هم نگران نباش بچه رو بی مادر نمیتونه بزرگ کنه ...

می‌دهد مامانش😭😭😭حضانت دائمش که با من نیست

وکیل نمیشه واقعا بعدم وکیل بگیرم یهو‌تو دادگاه بگه اره خودش از اول رام داده ،همه کاسه کوزه ها سر من ...

بگو تجاوز کرده بهم من راضی نبودم بگو مریض نیستم که خودم راهش بدم تو خونه بعد بیام شکایت کنم که 

نترس به وکیل بگی حلش میکنه نمیزاره کاسه کوزه ها سر تو بشکنه

2801