2777
2789
عنوان

با همسر سابقم دعوام شد😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 9422 بازدید | 259 پست

پشمام😑😑

میگفتی ببخشید شما؟؟؟

بلاک کن بره بالا چقدر رو دادی بهش 

در حال حاضر ب تنها کسی ک ربط نداره رفت و آمد اونه😐

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
پسرم کوچیکه خیلی ،یک سال و نیمشه زیاد همو میبینیم بعد طلاقدو سه هفته پیش ازم خواست برگردم

ببین دختر خوب یا برگرد یا کامل پاکش کن از زندگیت 

نصفه نیمه بمونه خیلی اذیت میشی مثل یه دندون لق فقط درد میکنه جاش 

حضانت بچه رو بگیر دیگه به اون ربطی نداشته باشه بچه کجاس

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

علت طلاقتون چی بود اگه دوس داری بگو فک میکنم پسرتون بهونه است هنوز دوستتون داره اینجوری میکنه یا ای ...

وابستگی صد درصدی به پدرش داشت جوری که خرج زندگیمون هم با پدر بود ،خودش سرکار نمیره خرجشو با سی سال سن باباش میده،به خاطر همین پدرش تو همه چی زندگیمون دخالت می‌کرد ،خانواده ام هم از اول مخالف ازدواجم بودن ،کلا با پدرم قطع ارتباط بود

دارای یک شازده پسر یک سالو نیمه ❤️
نه کلا پیش منهامروز قرار بود بیاد خونه من بمونه همسر سابقم من نیستم مواظب پسرمون باشه

اگه میدونسته میخوای بری اونجا از قصد جواب نداده،و دعواشم بخاطر حساسیتی که هنوز روت داره،دوستت داره از رفتارش مشخصه 

2803
پسرم هم به این دلیل نمیخواستم ببرم چون خانواده زن داداشم هم بودن ،منم بار اول بود بعد طلاقم میدیدمشو ...

خوب عزیزم اشتباه کردی بچه رو پیش هیچ کسی نزار یا میبردی یا نمیرفتی 

طلاق الان عادی شده بچه رو قائم  نکن هر کی هم سوال کرد نمی خواستی جواب بدی رک بگو نمیخوام در موردش صحبت کنم 

در مورد برادر زن داداشت به شوهر سابقت هیچ ارتباطی نداره که با کی میخوای در رابطه باشی یا هر چیز دیگه فقط میتونه در مورد بچه صحبت کنه اگه حضانت هم با شماست فقط حق ملاقات داره همون موقع تنها بزار ببینه بیشتر نشه 

ببین دختر خوب یا برگرد یا کامل پاکش کن از زندگیت نصفه نیمه بمونه خیلی اذیت میشی مثل یه دندون لق فقط ...

حضانتش با منه

گفت دلتنگ میشه از اول دیدارا طبق دادگاه نبود 

تقریبا یه روز درمیون پرسمون میبینه

خوب عزیزم اشتباه کردی بچه رو پیش هیچ کسی نزار یا میبردی یا نمیرفتی طلاق الان عادی شده بچه رو قائم ن ...

نه اصلا نمیخوام با برادر زن داداشم وارد رابطه بشم

اشنا بود دوستم ،بار اول نبود پسرم پیشش میموند

وابستگی صد درصدی به پدرش داشت جوری که خرج زندگیمون هم با پدر بود ،خودش سرکار نمیره خرجشو با سی سال س ...

اها خیلی بد بوده اینجوری پس سعی کن ازش دور باشی تا دوباره وسوسه نشی ک برگردی باز همون آش و همون کاسه است  مردی ک نتونه کار کنه خرج زندگیشو بده عادت میکنه ب مفت خوری تقصیر پدرش هم هس اینجوری عادتش داده اگه از اول میگفت چیزی بهت نمیدم شاید همت میکرد میرفت دنبال کار 

(شادی یعنی احساس خوبی در مورد خودت داشته باشی، بدون اینکه نیاز به تایید دیگران داشته باشی)افتااااااااااااد 👇👇👇😁
اگه میدونسته میخوای بری اونجا از قصد جواب نداده،و دعواشم بخاطر حساسیتی که هنوز روت داره،دوستت داره ا ...

منم فهمیدم از قصد جواب نداده که نرم ،به خاطر همین هم این کارم کردم،حالا طلبکاره که چرا بچه ام رو پیش غریبه گذاشتی در صورتی که من اصلا ز طریق این دوستم باهاش آشنا شدم،کاملا میشناسه دوستمو

اها خیلی بد بوده اینجوری پس سعی کن ازش دور باشی تا دوباره وسوسه نشی ک برگردی باز همون آش و همون کاسه ...

تک بچه است خیلی لوس بار اومده

دو سه هفته پیش خواست که برگردیم

پشمام😑😑میگفتی ببخشید شما؟؟؟بلاک کن بره بالا چقدر رو دادی بهش در حال حاضر ب تنها کسی ک ربط نداره رف ...

تند تند همو میبینیم

حضانتش با منهگفت دلتنگ میشه از اول دیدارا طبق دادگاه نبود تقریبا یه روز درمیون پرسمون میبینه

والا این عتیقه رو‌ شما از زندگیت حذف نکردی فقط از شناسنامه ات حذفش کردی

پسرتو تنها بفرست پیش باباش یه کاری کن خودتو نبینه اصلا

منم فهمیدم از قصد جواب نداده که نرم ،به خاطر همین هم این کارم کردم،حالا طلبکاره که چرا بچه ام رو پیش ...

من فکر کردم بچه امانت بوده دستتون،نباید از اول در جریان میذاشتینش به قول اون دوستمون یا برگرد یا کلا حذفش کن،در حدی که بچشو ببینه همین

والا این عتیقه رو‌ شما از زندگیت حذف نکردی فقط از شناسنامه ات حذفش کردیپسرتو تنها بفرست پیش باباش یه ...

دقیقاااا 😭😭

تاپیکامو ببینی میفهمی اوضاع خیلی بدترم هست 

یه اشتباهی کردم از اول الان تپس موندم

2801