2777
2789

اولین سال 

همسرم هیچ هدیه ای برام نگرفت 

هیچ خبری هم نبود 

تازه با اصرار من بیرون رفتیم یکم با ماشین دور زدیم 

من واسه سالگرد عقدمون که عید بود سوپرایزش کردم کیک و کلی چیز سفارش دادم نزدیک ۲ تومن فقط واسه خوراکی که میز بچینم خرج کردم 

اما خب مثل اینکه اصلا واسش مهم نیس اولین سالگرد یا دهمین سالگرد 

از دیروز همش تو خودمم 

بخوام صادق بگم قلبم شکسته 

هفته دیگه هم تولد همسرمه 

من باید چیکار کنم؟

الان که ناراحتم باید چیکار کنم به نظرتون؟💔

( توروخدا نگین مردا همینن و فلان مرد اگه واسش مهم باشه بخدا از جون مایه میزاره حالا اون روز بگیم حالش خوب نبوده که بود مثل روزای دیگه عادی بود اما امروز چی ؟)

همسنگرمی❤️چه کنارم باشی ،چه دور ، چه صد قدمیم✨

تعجب بر انگیزه بعد از یک سال اینطور رفتار میکنه.

شما هم تولدش رو جدی نگیر

چون برای سالگرد عقد هم هزینه کردی.طوری رفتار کن که انگار مهم نیست

می روند ؟!فدای سرتمیمانند؟خوش به حالشان که لحظه هایشان با تو ثبت می‌شود!....آسمون همیشه متعلق به توئه،این تویی که انتخاب می‌کنیمثل یه پرنده پرواز کنی یا مثل یه ستاره بدرخشی ✨

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

عزیزم کارای ادم طبقه بندی شده هست  بر اساس الویت 

مثلا من خانوم  شخص  خودم رو میگم اول ب فکرم امسال ی مدل پالتویی بگیرم  بعدش  ب  فکر اینم لاغر بشم بعد ب فکر اینم  یه مسافرت بریم اخرین دغدغم اینکه  ک جلوبندی ماشینم صدا میده   خب چون برام هم نیست 

اگه از همسرم بپرسم قطعا قطعا میگه اولین نکرانیم ماشینته ک صدا میده باید زود تر ببریم تعمیرگاه 

ایا نمیخواد من مساغرت برم؟ خبر  

ایا دوست نداره من پالتو بخرم؟  خیر 

ایشون هم افکار خودش رو داره 

سعی کن دانشت رو توی این ژمینه ها ببری بالا چون ب شدت اذیت میشی گلم 

مسئله کادو  و جشن سالکرد و اینا از مواردی هست ک الویت اقایون نیست ولی  براشون اهمیت قایلن(کمتر نسبت ب بفیه مسائل)

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫

مردا اکثرا این چیزا براشون مهم نیست اگه واقعا تو طول سال مرد خوبیه چه اشکالی داره به جبران خوبی هاش یه تولدم براش بگیری 

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
تعجب بر انگیزه بعد از یک سال اینطور رفتار میکنه.شما هم تولدش رو جدی نگیرچون برای سالگرد عقد هم هزینه ...

اخه اینجوری سردی نمیفته ؟ 

من دوست دارم دلیلش رو بدونم 

نمیخوام اینجوری باشه🥲 دیگه این مناسبت هارو هم نگیریم که دلخوشی نداریم 🥲

از اول هم بابت اینها ذوقی نداشت؟اگه براش مهم نیست بهش بگو برای شما مهمه نزار عادت کنه به بی توجهی

ذوق داشت 

ولی الان نمیدونم جی سده 

دقیقا منم دوست ندارم اینجوری باشه من دوست دارم مناسبت هامونو حتی کوچیک هم شده جشن بگیریم ولی بگیریم 🥲

باورت میشه من سالکرد عروسی وعقدمونو یادم نیست؟

اصلا واسم مهم نیست 

خب شوهرت هم حتما اینجوریه 

حالا اگر خیلی حساسی بگو دیروز سالگردمون بود دوس دارم یادت باشه و کادو بخری 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
ذوق داشت ولی الان نمیدونم جی سده دقیقا منم دوست ندارم اینجوری باشه من دوست دارم مناسبت هامونو حتی کو ...

من معمولا آدمی هستم هرچی اذیتم کنه به روم میارم حتی اگه اون شخص مدیرعامل شرکت یا غریبه باشه 

من اگه جای شما بودم بهش میگفتم به علاقه و ذوق من احترام بزاره 

مگه تو سال چند روز متفاوت داریم دوتا تولد یه روز سالگرد ازدواج 

یه روز روز زن و..  روهم ده روز هم نمیشه اینکه ده رو متفاوت از 365 روز سال باشه خواسته زیادی نیست 

اخه اینجوری سردی نمیفته ؟ من دوست دارم دلیلش رو بدونم نمیخوام اینجوری باشه🥲 دیگه این مناسبت هارو هم ...

عزیز من وقتی ایشون برای شما کاری نکرده برای خوشحالیت تو هم باید براش جبران کنی تا به خودش بیاد.نه اینکه پروش کنی بگی عه عیب نداره تو با من بد بودی من همش خوبم باهات هر طوری دلت میخواد رفتار کن باهام🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

می روند ؟!فدای سرتمیمانند؟خوش به حالشان که لحظه هایشان با تو ثبت می‌شود!....آسمون همیشه متعلق به توئه،این تویی که انتخاب می‌کنیمثل یه پرنده پرواز کنی یا مثل یه ستاره بدرخشی ✨