2777
2789
عنوان

مسخره تر از این مشکلم هست

107 بازدید | 20 پست

پدرم میره دستشویی دستش رو نمیشوره. حتی با آب خالی و این مساله حال منو بد میکنه. چون مثلا از دستشویی میاد بیرون میره در یخچال رو باز میکنه به همه چی ناخونک میزنه. بهشم میگی بد و بیراه میگه. میگه شما وسواسی و روانی هستین .......
بدتر ازون اینه که زن داداشم که 6 ماهه عقد کرده هم همینطوریه ............ 

آقایون به هیچ وجه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند، کامنت نذارند، لایک نکنند، ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یا ریپلای نکنید.

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

زن داداشت فقط😅

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
وااای🥲🥲خیلی بده، من چندشم میشه 🤢

گریه میکنم از ناراحتی. آخه خیلی بده این کار

آقایون به هیچ وجه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند، کامنت نذارند، لایک نکنند، ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یا ریپلای نکنید.
زن داداشت فقط😅

سر همین کارش رابطه م باهاش بد شد. چون میدونه من خیلی حساسم رو این موارد اما انگار از قصد نمیخواد بشوره

یه کاغذ نوشته بزار لطفا بعد از توالت رفتن دست خود را با صابون بشورید،شاید بهشون بر بخوره رعایت کنند

ای بابا. این کارو کنم پدرم بازم بد و بیراه میگه

بابای از اون طرف بوم افتاده همش دنبال ابه دست بشوره

وای چقدر خوب. عاشق تمیزی ام. بابام نمیزاره فرشا رو بدیم بشورن. میگه مگه چشونه  

2801