2777
2789
عنوان

همدانی های عزیز

35 بازدید | 4 پست

از دیوار یه آگهی دیدم که عکس وتابلوفرش میکنن .من خودم بروجردهستم. حالا ایشون همدان هست. میگه که باید پیش پرداخت بدید که براتون انجام بدم .بعد هزینه اش رو کامل واریز کنید تابراتون بفرستم. میترسم کلاهبرداری باشه. اطلاع دارید ازشون.اسمش  تابلو فرش چهره(ساجده )است. لطفا راهنماییم کنید مرسی ازتون🙏🌹

خداوندا تویی حامی وحاضر
عزیزم تو دیوار کلاهبرداری زیاده

الان ویس داده که ۵۰۰تومن برام بیعانه بزن. منم گفتم مرسی منصرف شدم. حالا من گفتم یه بیعانه مختصری میدم.کالا که رسید بدستم قیمتش هرچه شد چشم.میگه نه

خداوندا تویی حامی وحاضر

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

الان ویس داده که ۵۰۰تومن برام بیعانه بزن. منم گفتم مرسی منصرف شدم. حالا من گفتم یه بیعانه مختصری مید ...

نه عزیزم براش اصلا پول نزن کلاه بردار هست نه که برای اون همه اونایی که درخواست بیانه دارن کلاه بردارن 

راستی جدیدن یک گذینه تو دیوار گذاشتن به اسم پرداخت امن که شما کل پول جنسی که از دیوار میخوای بخری رو به حساب دیوار میزنی و هروقت جنس رسید و تحویل گرفتی به دیوار میگی که پول فروشنده رو براش بزنه به حساب پول تو دیوار بلوکه میمونه 

2803
نه عزیزم براش اصلا پول نزن کلاه بردار هست نه که برای اون همه اونایی که درخواست بیانه دارن کلاه بردار ...

اوکی مرسی ازراهنماییت عزیزم🌹🙏

خداوندا تویی حامی وحاضر