2777
2789
عنوان

من عاشق تهرانم

| مشاهده متن کامل بحث + 130 بازدید | 29 پست
دانشجو معلمم محل خدمتم سنندجه باید همیشه اینجا باشم🥲

اوو موفق باشی عزیزمم.ولی همچین دور از دسترس نیست

می روند ؟!فدای سرتمیمانند؟خوش به حالشان که لحظه هایشان با تو ثبت می‌شود!....آسمون همیشه متعلق به توئه،این تویی که انتخاب می‌کنیمثل یه پرنده پرواز کنی یا مثل یه ستاره بدرخشی ✨

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

وای من ارزو داشتم سنندج یا شمال به دنیا میومدم زندگی میکردم،چقدر اختلاف نظر،از فرشته و اندرزگو متنفر ...

اینجا زندگی خیلی سخته مردم فضول هم سرشون تو زندگی همه هیچ امکاناتی نداره یه دکتر میخواییم بریم باید بریم یه استان دیگه مکان های تفریحی هم که صفرر😑

2803

من توعم یا تو منی🙁 من از شهرستان کوچکی که توشم بدم میاد

با لایک  و   ریپ هیچ مشکلی ندارم تا جایی ک میتونی بلایک و بریپ. کاربر نه جدید نه قدیم. جزو تعلیق شده ها نیستم. حامی حیوانات نام کاربریم «مستوک» اسم مستعار یک شخص خاص ک دیگه نیست. با من دعوا نکنید بچه خوبی هستم.سایت خنده داری تاسیس کردید تشکر. کاربری هم دستِ پنجاه نفره تو هم خواستی بیا بهت قرض بدم. الکی گفتم جدی نگیر   به هیچکی نمیدمش.حالا گزینه بستن رو بزن تموم شد. تا اینجا اومدی ی شعر تک بیتی تقدیمت کنم       من دگر سوی چمن هم سر پروازم نیست, که پر بازم اگر هست دل بازم نیست
من توعم یا تو منی🙁 من از شهرستان کوچکی که توشم بدم میاد

احساس میکنم جونیم و بچگیم اینجا به فنا رفت همه دختر خاله هام تهرانن انقدر بهشون حسودیم میشه 🥲

چرا

شاید این مواردی ک گفتید از دور حالا خیلی جذاب باشه.ولی ی مدت ک بگذره دلت پر میکشه برگردی شهر خودت.شلوغی ترافیک الودگی.نمیدونم دوسش نداشتم. شهر خودمو خیلی بیشتر دوست دارم.خونه های بزرگ خیابونای خلوت هوای بهتر دسترسی اسون تر ب محل کار‌.خوابگاهم نداشتم خونه گرفتم یک ساعت و نیم صبح زود پاشو با مترو برو .ماشین نمیشد برد تو شلوغی.ن اصلا

اینجا زندگی خیلی سخته مردم فضول هم سرشون تو زندگی همه هیچ امکاناتی نداره یه دکتر میخواییم بریم باید ...

جدی ؟من تفریحی رفتم سنندج و مریوان خیلی خفن بود،واقعا خوش گذشت،ولی  شاید طولانی مدت خوب نباشه

مرسی گلم ، ولی خیلیی سخته

نه ما خودمون هم طبق یک حرکت انتحاری خیلی یهویی اومدیم تهران😂فقط چون میخواستیم

می روند ؟!فدای سرتمیمانند؟خوش به حالشان که لحظه هایشان با تو ثبت می‌شود!....آسمون همیشه متعلق به توئه،این تویی که انتخاب می‌کنیمثل یه پرنده پرواز کنی یا مثل یه ستاره بدرخشی ✨
ای کاش من یه شوهر تهرانی پولدار گیرم میومد هییییی🫠💔

ایشالا هر طور که خیره پیش میاد برات

2801