2777
2789
عنوان

زندگی که من میخوام اینه

86 بازدید | 5 پست

صبح ساعت پنج پاشم نیم ساعت دوچرخه بزنم با تردمیل دوش بگیرم یه صبحونه خوب درست کنم وسایل ناهار بزارم بیرون همسر با کلی مکافات از تخت خواب بکشم بیرون باهم صبحونه بخوریم تا میز صبحونه رو جمع میکنه من ناهار درست کنم در حالیکه که زیر قورمه سبزی رو کم‌میکنم خداحافظی کنم بعد لباس بپوشم آماده شم برم محل کارم قبلش یه یا داشت می‌نويسن واسه کسی که میاد کمکم کنه کارای خونه رو انجام بده که تا قبل اومدن من چیکار کنه از محل کارم که ۲ برگشتم لباس عوض میکنم مرتب میشم بعد میز ناهار میچینم  همسر جاان میاد ناهار میخوریم میز جمع میشه تا ۶ استراحت میکنیم بعدش میریم بیرون تا ۹ میگردیم برای خودمون یه شام ساده درست میکنه همسر یا بیرون میخوریم بعد برمیگردیم میخوابیم 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

من زندگیم الان اینجوره خیلیم بهتر از این

الان باید احساس خوشبختی کنم؟

بخدا اینا خوشبختی نیست

خواهرای گلم امیدوارم هرجای دنیا خدای نکرده اگه به مشکل برخوردین خدا همون لحظه نوره رحمتشو نشونتون بده توروخدا برای حل شدن مشکلم برام صلوات بفرستید خواهش میکنم انشاالله بیام این امضامو تغیر بدم و بنویسم مشکلم حل شد با توکل بخدا و توسل به ۱۴معصوم
2803
من زندگیم الان اینجوره خیلیم بهتر از اینالان باید احساس خوشبختی کنم؟بخدا اینا خوشبختی نیست

من خوشبختی رو تو همه چی میبینم غذای آماده رو گاز یه فیلم خوب حس خوبت بعد دیدنش تشکر همسرت بعد غذا  همه جی خونه گرم راحتت میز محل کارت