2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

منتظرم

اگه منظورت اون کاره که بهت میگم

دوستام که نه همکلاسیام تو رو ز تولدم تولد یکی از دوستامه جلو چشمم جشن گرفتن، الانم که یادم میاد بغضم میگیره، یادمه من شیرینی پخش کردم بعد رفتن تولد یکی که دو روز دیگ تولدش بود رو جسن گرفتن و کیکشم آوردن جلوم و گفتن ناراحت میشیم نخوری رفیقای خودم قاطیشون نبودن ولی من هیچوقت نمیبخشمشون و منتظر خدا انتقاممو بگیره🤧🤧😭😭😭😭

2803
من عظمت و عدالت خدارو بااارها ب چشم دیدم فقط صبررر کن

میخوام عدالت خدا را ببینم کسی که تهمت ناحق می زنها آبرویی ره به ناحق میبره اگه به حق بود مشکلی نداشتم خود خدا شاهده به ناحق بود 

عزیزم خدا خودش تو قرآن هم گفته ، قرار نیست گناهکاران بلافاصله عذاب بشن همونطور که ما هم خیلی جاها خی ...

برام مهم نیست اوندنیاحقمو بگیرم یا وقتی که یادمرفته برام ارزشی نداره دو ساله سالم و سلامتداره میچرخه این چه عدالتیه 

میخوام عدالت خدا را ببینم کسی که تهمت ناحق می زنها آبرویی ره به ناحق میبره اگه به حق بود مشکلی نداشت ...

یه بار یکی از فامیلامون بهم تهمت نا حق زد من بدجور گریه میکردم ـبه دو ماه نتیجشو دیدم، انتقام خدا سخت تره فقط صبر کن

چرا استوریشو میبینی ؟ چرا میذاری بقیه به خودشون اجازه بدن آزارت بدن ؟ برای خودت ارزش قائل نیستی؟ 

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"

ببین اینجور حرومزاده هایی تاوان پس نمیدن -بعد بچه یا زنش چ گناهی دارن خود حرومیش باید زجر بکشه ک حرومزاده نمیکشه-بشین بقیه زندگیتو کن دیگم ب اون حرومزاده فک نکن-اون اگ خدا رو میشناخت اخرتو قبول داشت ک دل نمیشکست-

قشنگتر از هرچیزی ذات آدمه....
عزیزم خدا خودش تو قرآن هم گفته ، قرار نیست گناهکاران بلافاصله عذاب بشن همونطور که ما هم خیلی جاها خی ...

چقد مسخره -اون دنیا ب چ دردش میخوره-این دنیا خوشبگذرع بعد دختر طفلی زندگیش نابود شده دگ دلخوشی نداره تمام فکروذهنش شده اون-بعد اون ۱۰۰سال دگ حرومزاذه ت اون دنیا تاوان ببینه

قشنگتر از هرچیزی ذات آدمه....
ببین اینجور حرومزاده هایی تاوان پس نمیدن -بعد بچه یا زنش چ گناهی دارن خود حرومیش باید زجر بکشه ک حرو ...

ببین من میخوام فقط خودش تاوان پس بده نه هیچ کس دیگه فقط خودش جوری آتیشم زد با حرفش که بعد دو سال لحظه ای فراموش نکردم افسردگی شدید گرفتم دو سال سر کار نمیرم هر وقت یادم میاد اشکم سرازیر میشه چرا همچین لاشی هایی باید سالم و سلامت بچرخن این چه عدالتیه 

چرا استوریشو میبینی ؟ چرا میذاری بقیه به خودشون اجازه بدن آزارت بدن ؟ برای خودت ارزش قائل نیستی؟

استوریشو باز نمیکنم وقتی زوم میکنم یه نوشته که میبینم تو گوگل میزنم استوریش درمیاد فقط منتظرم یه بلایی سرش امده باشه که آروم بشم وگرنه من ارشد حسابداری را چه به‌این آدم بی اصل و نصب که وقتی جواب رددادم این حرف زدو تهمت ناحق زد