2777
2789
عنوان

به نظرتون چی میشه که یه پسر بیخیاله

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 25 پست
دخترک بی فکر بوده و پسره ابله

بعید میدونم دیگه دختری مثل این که انقد دوسش داشت گیرش بیاد شاید از نظر موقعیت اجتماعی بالاتر پیدا کنه به خاطره شغلش ولی عاشق نه البته نمیدونم واقعا عمیقا انقد پسره رو دوس داشت یا چون ببخشید اینو میگم بکارتش رو از دست داده بود پاپس نمیکشید

وقتی میگی توهم اشتباه کردی میگه من دوسش داشتم ولی پسره اصلا اصلا وفادار نبود دختره هم اینو میدونست و ...

به پاش موند حرف مسخره ایه برای این رابطه، بهتره بگیم خودشو اسکول کرد

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
پسره ازدواجی بود از همون یکی دوسال اول میگرفتشتغییر دخترس زودتر تکلیف خوپشو مشخص نکردهمسر منم ازدواج ...

آفرین دقیقا. حالا میگیم چون اون موقع که آشنا شدن سنشون کم بود ولی حالا چرا نمیره جلو.همین امسال پسره تصمیم گرفت بره خاستگاری باز پشیمون شد گفت شرایطشو ندارم درصورتیکه دختره میگه هیچی نمیخام فقط عقد کنیم دهن خونوادم بسته بشه

آفرین دقیقا. حالا میگیم چون اون موقع که آشنا شدن سنشون کم بود ولی حالا چرا نمیره جلو.همین امسال پسره ...

تا پسره رو ول نکنه پسره تصمیم جدی نمیگیره

دنبال بهونس میخواست خوپشو جمع کنه تا الان جمع کرده بود

چند سالشونه؟

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
تا پسره رو ول نکنه پسره تصمیم جدی نمیگیرهدنبال بهونس میخواست خوپشو جمع کنه تا الان جمع کرده بودچند س ...

الان چندماهه ول کرده ولی مشخصه هنوز امیدواره بنده خدا.  چون آنفالوش نکرده خوب واقعا سخته انگار شوهرش بوده. 

پسره ۷۰ دختره ۷۴/۵ولی از  خ سال پیش مستقل بوده پسره 

2804
نمیشه گفت کسی مقصره،دختر نباید امید به ازدواج با کسیو داشته باشه که همزمان با چند نفر دیگه ام هست

حتما میگفت من دارم باهاش زندگی میکنم هرجا بره باز برمیگرده پیش خودم

گناه داشت

منم ۵ سال آویزون شدم پسره یه پاپسیم منو نخواست آخرش فقط من از همه زندگی و آیندم دست کشیدم و همه ازم جلو زدن تقصیر خودمونه در حالیکی از روووز اول میدونستم این آدم منو اونقدر دوسنداره و قراره من خیلی زحمت بکشم این خانومم میدونست علاقه پسره اونقدر نیست تهشم فقط تقصیر ماس چون خودمونو آتیش زدیم که یکی دیگه گرم شه که اصلا کسی اونجا وجود نداشت

دیب دیبِ🚶🏻‍♀👸🏻.