2777
2789
عنوان

کسایی که تنبلی دارن بیاین

70 بازدید | 10 پست

سلام خانما تنبلی تخمدان دارم  اصلا دوماهه رعایت نکردم تغذیه ام رو خیلی داغون بوده زیاد قند مصنوعی خوردم بنظرتون فردا برم سونو یا بزارم ماه بعد یکماه رو رعایت کنم بعد برم سونو ؟ تاثیری رو جواب سونو داره که تنبلی مثلا کمتر شده باشه تو جواب سونو یا فقط تو علائم تاثیر داره ؟ 

یا اصلا ربطی نداره حتی اگر رعایتم کنم باز تو سونو نشون میده تنبلی  ؟ 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
من یک بار دکتر پوست ازم پرسید تنبلی تخمدان داری ؟گفتم نمیدونم از کجا باید بفهمم ؟؟

از طریق پریود نامنظم 

سونو انجام بده با ازمایش هورمون برو دکتر عمومی برات مینویسه

تنبلی خوب شدنی نیست کنترل شدنیه اگر قبل از این دو ماه رعایت کرده بودید صد در صد وضعیت تخمدان هاتون ب ...

اره دکتر گفته بوده ولی تیر انجام دادم باز تنبلی نداشتم ولی قرصا هورمون میخوردم دکتر گفت پس نمیخواد دیگه بری سونو 

ولی برای محض احتیاط باید برم 

پریودم جوریه که روزاش طولانی شده نسبت به قبلم ولی با وجود اینکه داروم رو قطع کرده دوماهه خودم پریود میشم یکساله اینجور شدم یهو پریودم طولانی شد چند بار سونو دادم نشون نمیداد تنبلیه بار اخر اردیبهشت بود نشون داد ولی تیر باز نبود میگم شاید بخاطر قرص نشون نمیداده تنبلیه 

دکترم گفته اگر خودت پریود میشی نیاز به خوردن قرص نیست 

ممنون گلم پرویودم منظمه هیچ علائم و نشاته ای ندارمیعنی ندارم ؟

چند سالته ؟

جوش داری؟ 

بعضیا پریودشون منظمه ولی با این وحود تنبلی رو دارن خواستی برو برای اطمینان بیشتر یه سونو و ازمایش هورمون بده 

بعضیا پریودشون تغییر میکنه بعضیا مو زاید رو چونه در میارن درد پریودیشون بیشتر میشه کلا متفاوته بعضیا هم هیچ علائمی ندارن ولی تنبلی دارن 

چکاپ و معاینه برای زنا کلا واجبه هر سال حتی اگر مشکلی نباشه