2777
2789
عنوان

ای کاش میشد برگردیم زمان قدیم

47 بازدید | 8 پست

همون موقعی که مادرم سی تومن حقوق می‌گرفت و با ده هزار تومنش کل مغازه رو میخرید حالا برنج و رب و روغن و‌‌‌..به کنار کلی هم خوراکی میخرید و اخلافش خیلی خوب بود همون موقعی که خواهرم بدجنس و عوضی نبودن همون موقع که آدم ها برای هم نقشه نمیکشیدن و عوضی بازی در نمیوردن همون موقع که آدم ها دغدغه چیزی زو نداشتن فامیل تو فکر خراب کردن تو و پز دادن نبود 

من دوس داشتم دهه ۷۰سی سالم میبود

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
من تازه سختی های اون دوران رو رد کردم و نمیخوام برگردم به گذشته. 🥺

پیش به سوی بیکران و فرا تر از آن 

پسر هستم🙏 احترام به خانم ها واجبه تو تاپیک های خصوصی خانم ها نمیرم اگه حالا حرفی شوخی کردم ببخشید به بزرگی خودتون منظوری نداشتم