2777
2789

ی مدته خواستم دستورشو براتون بزارم یادم رفتههه

خوشمزه ترین حلوای ک خوردم همینه😋 تو این ماه فکرکنم ۶،۷ بار درست کردم😂😋

اول بگم ک پیمانه من لیوان فرانسوی هست و این مقدار برای ۵نفره

اول ۵تا هویج متوسط رو پوست بگیرید و خرد کنید بزارید با آب بپزه تا نرم شه

بعد نصف لیوان شکر +سه قاشق(من  احساس میکنم شیرینش کمه و شیرین تر دوست دارم سه  قاشقم اضافه میکنم)

داشتم میگفتممم

شکر و دو لیوان آب  ۱/۴ لیوان گلاب  ۴ قاشق زعفرون دم کرده رو میزارم روی حرارت ک  فقط شکر حل شه بعد ک جوش اومد  خاموشش میکنم

از اون طرف ۱ لیوان آرد قنادی رو الک میکنم و چند دقیقه تفت میدم بوی خامیش گرفته شه و نمبزارم زیاد تغییر رنگ بده و بعدم نصف لیوان روغن به آردم اضافه میکنم 

هویجمم ک پخت خووووب با گوشت کوب برقی میزنم تا پوره شه و ب آردم اضافه میکنم

در آخرم ترکیب آب و شکر رو تو سه مرحله بهش اضافه میکنم  و خوب هم میزنم تا دیگه آب نداشته باشههه و جمع شه

به غم کسي اسيرم که ز من خبر ندارد                                 عجب از محبت من، که در او اثر ندارد                                  غلط است هر که گويد که به دل رهست دل را                          دل من ز غصه خون شد دل او خبر ندارد🥲❤‍🩹

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

حالا اینبار به جای اب کلا گلاب استفاده کن محشر تر میشه.

من دلم میخواد طعم هویجش بیشتر حس بشه برای همین گلاب و زعفرون رو این مقدار ریختم

احساس میکنم این دوتا بیشتر شه دیگه حلوای هویج نیست🤭

به غم کسي اسيرم که ز من خبر ندارد                                 عجب از محبت من، که در او اثر ندارد                                  غلط است هر که گويد که به دل رهست دل را                          دل من ز غصه خون شد دل او خبر ندارد🥲❤‍🩹
2803
من با آرد برنج درست میکنم هل هم بریز یعنی عااالی میشه طعمش ترکیب هل و گلاب و زعفرون بی نظیره روش هم ...

😍😍😍

حالا یکبار امتحان کن ضرر نداره.😃کره هم بزن.

امتحان میکنم حتما😍

آره با کره هم عالی میشه