2777
2789
عنوان

واسه دانشگاه لپتاپ لازمه

93 بازدید | 14 پست

من کامپیوتر دارم رشتمم ادبیات انگلیسیه... واسه ارائه اینا باید لپتاپ با خودمون ببریم؟ من ندارم اگه اینطور باشه دانشگاه خودش نمیده اگه واسه ارائه لازم داشته باشیم؟

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
از دوستات قرض میگیری ولی یه وام بردار بخر لازمت میشه

وام هاشونو دیدم اتفاقا برای لپتاپ اینا ۱۰ میلیون میدن همش با ۱۰ تومن که لپ تاپ نمیدن اخه منم خودم زیاد ندارم بزارم روش

نوچ تو خود دانشگاه سیستم برا ارائه هست 

لپتاپ برای ارشد لازمه نه کارشناسی 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
وام هاشونو دیدم اتفاقا برای لپتاپ اینا ۱۰ میلیون میدن همش با ۱۰ تومن که لپ تاپ نمیدن اخه منم خودم زی ...

چقد کم.ولی میتونی دیوار بگردی دست دوم بخری

torob_cheh_kids لباس بچگونه میفروشم برو نگاه کن دوس داشتی فالو کن
اگر فقط واسه ارائه میخوای که میتونی توی خونه پاور و فایلهات رو درست کنی بریزی روی فلش، فلشو ببری با ...

همین میخواستم مطمئن شم دانشگاه خودش سیستم داره که با اون انجام بدیم. انشالا که نخوان البته ارائه😅 اصلا نمیتونم 

همین میخواستم مطمئن شم دانشگاه خودش سیستم داره که با اون انجام بدیم. انشالا که نخوان البته ارائه😅 ا ...

خب کلاسی که پروژکتور برای ارائه داره، یه سیستم هم داره احتمال زیاد که وصل میشه به پروژکتور، فلش رو به اون سیستم میزنی

اگر منظورت سیستم برای درست کردن پاور و ایناست، اکثر دانشگاه‌ها سایت دارن یه ساعت‌هایی در روز بازه میری کارت رو انجام میدی، البته شاید یه سری دانشگاه‌ها سایت نداشته باشن یا تعداد سیستم‌هاشون به نسبت دانشجوها خیلی کم باشه

خب کلاسی که پروژکتور برای ارائه داره، یه سیستم هم داره احتمال زیاد که وصل میشه به پروژکتور، فلش رو ب ...

نه خودم کامپیوتر دارم میتونم درست کنم مشکلم این بود که لپتاپ فکر کردم از خودمون باید ببریم واسه این پرسیدم

2801