2777
2789

یک همسایه جدید داریم اولش گفتند فقط یک پیرزن تنهاست ولی  بیشتر از دو سه خانواده باهاش زندگی میکنند بگذریم از اینکه پول شارژ فقط برای یک نفر پرداخت میکنند!!!  هر روز خونشون سر وصداست  میان داخل بالکن دست جمعی شب تا صبح حرف میزنند یچه هاشون جیغ میزنند   کلا محتوای خواب هام هم با صدای اینا پر شده اصلا نمیتونم عمیق بخوابم. بهشون تذکر دادیم چند بار  ولی اثری نداشت. 

خیلی اعصابم به هم ریخته چون خواب درستی ندارم و واقعا روی اعصابم رفتن. نمیدونم چه کار کنم😥

😎💚🐬

مدیر ساختمون باید بگه

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
صاحب خونه شهر دیگست به مدیر ساختمون گفنم

کوتاهی نکن من جات بودم شماره صاب خونه رو پیدا میکردم انقد میزنگیدم تا آرامش اونم سلب بشه بفهمه حالمو....کوتاهی نکن

خدایا هزاراان مرتبه شکرررر برای هرآنچه هستم و نیستم......    برای هرآنچه دادی و ندادی....🙏🤲
2801