2777
2789
عنوان

شما حاضرید بهمن برید دانشگاه و به جاش کار بکنید لطفا همگی جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 41 پست
دانشگاه آزاد میخایی بری؟هزینه شهریه س چقدره؟وقتی تابستون نزاشتن بری بازم نمیزارندو مگه مهر تموم نشد ...

هنوز ثبتنام نکرمد ترم اولیم

این کاربری دست سه تا رفیق دهه هشتادیه.

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

خب نظر پرسیدی من نظرمو میگم

با دانشگاه رفتن نرفتن اونم آزاد چیزی عوض نمیشه

فقط پول الکیه 

کلاس زبانتو برو

برو کامیپوتر هم بیرون یاد بگیر 

این دوتا بهترین کلاسا هستند برای قبل رفتن بسر کار.

اکر هدفت تحصیل و مدرک گرفتن ک برو دانشگاه. 

ولی سه تایشو هم زمان هم میتونی انجام بدی.

یکم سخته اما میشه

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی
درسته حرفتوناما فروشگاه ها حدود شش تا هفت و نیم حقوق میدنکلاس زبان هم دارم اونم شهریش بالاستبه نظرتو ...

حقوق پنج تومن در حالی ک از ۷ و نیم تا ۹ شب ازش دارن کار میکشن! به قول‌معروف برده داری به سبک نوین حالا بعضیا احتیاج دارن حرفی نیست ولی شما ک احتیاج نداری خیلی انتخاب مسخره اییه به نظرم   خب اگر خیلی میخوای  بهشون فشار نیاد میتونی کلاس زبانتو حذف کنی و از کتاب و اپلیکیشن و معلمای یوتوب استفاده کنی چون زبان میشه خود خوان پیش برد 

اما دانشگاهتو تحت هیچ شرایطی حذف نکن 

تو یک ترم دانشگاه نری خیلی عقب میوفتی ولی یک ترم زبان نری هیچ اتفاقی نمیوفته 

حقوق پنج تومن در حالی ک از ۷ و نیم تا ۹ شب ازش دارن کار میکشن! به قول‌معروف برده داری به سبک نوین حا ...

زبان و بعد حدود شش ماه باید حذف کنم

ک میشه ی ترم دانشگاه

کار من و نکن منم هم درس میخوندم هم کار می‌کردم در حدی فشار آورد که نتونستم به درسم برسم و یه ترم و افتادم دوباره دارم میخونم اینم بگم کار من ۱۰ ساعته بود واقعا برام سخت بود هم سر کار برم هم دانشگاه از نظر من بزار مدرکت و بگیری تموم کنی دانشگات و بعد به فکر کار کردن باش اولش با خودمون میگیم چیزی نیس من میتونم ولی وقتی بری توش دیگه نمیتونی بیرون بیای تحملش سخته

حقوق پنج تومن در حالی ک از ۷ و نیم تا ۹ شب ازش دارن کار میکشن! به قول‌معروف برده داری به سبک نوین حا ...

تایم فروشگاه هشت ساعت کاره

همه نطرات رو دارم میخونم اما تهش فکر میکنم غرور من اجازه نمیده یکیـدیگ خرجمو بزه