2777
2789
عنوان

شوهرم دست خواهرمو گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1223 بازدید | 81 پست

اگه خواهرم مثل تو شکاک میشد چی🤦‍♀️ خداروشکر واقعا 

از آدمای دگم و افراطی و متعصب بدم میاد همونایی که تفکر نقاد نداشتن و کورکورانه هرچی از بچگی تو مغزشون کردن رو پذیرفتن و هیچوقت تحقیق نکردن ! پس اگه از این دست افرادی لطفا اصلا با من حرف نزن چون گفتگوی خوبی قرار نیست داشته باشیم ، مرسی 🍂

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

وا این حرفا چیه عمدی که نکرده یه واکنش بوده نسبت به افتادن خواهرت،نمیدونم من اصلا این چیزا برام مهم نیست حالا یا من زیادی بیخیالم یا شما زیادی حساسی،یادم باشه از فردا با شوهر خواهرم نخندم انگار ایراد داره😐

بلندترین فریاد من سکوت من است...
2803

چی شده ؟

چقدر حساسی 

ی دست بوده دیگه شما ی آقا جلوت باشه نزدیگ باشه بخوره زمین نا خودآگاه کمک نمیکنی؟

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات میفرستی برای سلامتی خودم و خانوادم ممنون ؟ اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤
اینقد تاپیک های خیانت نخونین

خیانت نیست که آخه مرده تحریک میشه با یه لحظه گرفتن دست خواهرزنش 👀

#مدافع حقوق کودکان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان، میانسالان، مسن ها، خانم ها،آقایون 🥲
آخه صد در صد هم نمیوفتاد که شوهرم دستشو گرف، نزدیک بود بیوفته یعنی اگه دستشو نمیگرف هم نمیوفتاد

گلم شما به خواهرت چقد اطمینان داری؟

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌ منو ممد یه تیمیم بدون هم یتیمیم😌متاهل💍
از قصد ک نبوده منم یبار تو برفا پام لیز خورد دایی شوهرم که همسنشه هم دستامو گرفت ک نیوفتم

واکنش طبیعیه هر آدمیه. منم باشم یه مرد کنارم بخواد بخوره زمین، احتمالا ناخودآگاه می‌گیرمش.

گل بهاری، بت تتاری، نبیذ داری، چرا نیاری؟
2801