2777
2789
عنوان

آلرژی به پسته در نوزاد

137 بازدید | 16 پست

سلام دوستان

دختر من آلرژی داره یه دونه از لپاش جوش قرمز میزنه و ملتهب میشه. ولی هنوز دقیق نفهمیدم به چیا فقط وقتایی پسته میخورم میفهمم بیشتر میشه.

لبنیات و تخم مرغم نمیخورم

کسی بوده نوزادش آلرژی غذایی داشته؟ چیکار کرده کی خوب میشه؟

نوزاد منم الرژی داره لبنیات آجیل تخم مرغ سس و گوجه و فست فود نمیخورم. 

بچه خواهرم الرژی داشت ۱۸ ماهگی کامل خوب شد. 

پسر من هنوز ۴ ماهشه راهی طولانی دارم   

دختر شما چند ماهشه؟ 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

علائم نوزادتون چیه؟تازه داره ۳ ماهش میشه پس حسابی راه داریم.

رفلاکس شدید داشت صورتش و بدنش جوشهای قرمز مدفوع خلطی. با رژیمم جوش ها کامل خوب شده . رفلاکسش هم کنترله و دارو نمیخوره. مدفوعش هنوز گاهی خلطیه انگار هنوز به یه چیزی الرژی داره و من متوجه نیستم‌. ولی دیگه رها کردم رژیم از این سخت تر و بسته تر در توانم نیست 

2803
رفلاکس شدید داشت صورتش و بدنش جوشهای قرمز مدفوع خلطی. با رژیمم جوش ها کامل خوب شده . رفلاکسش هم کنتر ...

عه دختر منم همه این علائمو داره، فقط صورتش اونم یه لپش جوش میزنه. من نمیدونستم مال آلرژیه اینا مرسی❤️

پس بیشتر مراعات میکنم آجیل و رب و گوجه رو. کامل حذف میکنم

شیرخشک های رژیمی مثل سیمیلاک توتال کامفورت و پپتی و پپتی جونیور بهش نساخت و چون شیر داشتم دکتر نئوکی ...

دختر من وقتی فقط شیرخشک میخورد اوکی‌بود از وقتی شیر خودمو خورد اینجوری شد

دختر من وقتی فقط شیرخشک میخورد اوکی‌بود از وقتی شیر خودمو خورد اینجوری شد

اگر خودتون معده درد یا نفخ معده دارید درمان کنید سردیجات ولبنیات نخورید روی شیرتون تاثیر میذاره فست فود هم نخورید رب گوجه از بیرون نخرید چون ماده افزودنی داره من رب خونگی استفاده می‌کردم خیلی بهتر شده بود دیگه چیپس وپفک و نوشابه وهرچیزی که ماده افزودنی داره نخورید

آجیل هم آلرژی زاست مخصوصا بادام زمینی

هیچ اتفاقی،اتفاقی،اتفاق نمی‌افتد☘️صبر اوج احترام به حکمت خداست
2801