2777
2789
عنوان

راجب پست و خرید انلاین سوال دارم

49 بازدید | 5 پست

من بستم هنوز به دستم نرسیده ولی میرم تو سایت پست کد رهگیری مو میزنم میگن بسته به گیرنده تحویل داده شد در صورتیی ک نرسیده به دستم

ترو خدا اگه میدونین چیکار کنم بهم بگین خیلی استرس دارم 

متاسفانه من هم مثل شما خیییلی گول خوردن اللان دیگه  خیلی سخت اعتماد میکنم   تنها  پیج که بهش اعتماد دارم‌ها چون هم فوری ارسال میکنن و هم  محصول 

و هم تاثیر گذار  حالا اینکه ایرانی باشه یا خارجی مهن نیست من چند ساله از یه پیج معروفی خرید میکنم تنوع محصولاتشون زیاده  و  همشون جوابدهی داره  من خییلی راضیم  کلی رصایت مشتری و ارسالی دارن و فقط شمارشو دارم

۰۹۰۲۶۷۴۴۶۳۲    میتونی پیام بدی لینک کانال  یا ایدی پیجشون رو دریافت کنی  

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
متاسفانه من هم مثل شما خیییلی گول خوردن اللان دیگه خیلی سخت اعتماد میکنم تنها پیج که بهش اعتماد ...

سایت های معتبر هم نباشه خیلی ها قابل اعتمادند ولی متاسفانه یک سری واقعا نمدونم چجوری وجدانی دارن

من خودم تو باسلام غرفه دارم 

تو باسلام چون ملی کاملا میشه اعتماد کرد از دی جی کالا هم بهتر و هم اجتاسشون ارزانتر