2777
2789
عنوان

شوهر دارم ولی برام خاستگار اومده 😐

1403 بازدید | 60 پست

ما دو روز رفته بودیم روستا بعد اونجا خیلی سرسبزه منم عاشق طبیعت هستم تنهایی رفته بود داشته قدم میزدم که یه خانمه منو دیده فکر کرده خواهر شوهرم هستم نه زنش خلاصه اومده بود به‌ مادر شوهرم گفته بود میخوام دخترتو برای پسرم بگیرم بعد مادر شوهرم گفته من که دختر‌ ندارم بعد گفته همونی که داشته قدم‌ میزده فلان لباس‌رو پوشیده بود اونم گفته عروسمه که دخترم همینا رو رفت به شوهرم گفت تا الان یه جوری عصبیه جرعت نمیکنم نزدیکش بشم 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

منم نمیتونم این قضیه رو درک کنم ولی خیلی دیدم کاربرای سایت با این اتفاق قند تو دلشون اب میشه

یکی از مهمترین ویژگی های آدمای   (*  امن *) اینه که دیگران نسبت به کلام و عمل   او  ((* نگران * )) نیستند 
2801