2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

اتفاقا متاهل بودن تو دوران دانشجویی بهترین چیزه. قشنگ میتونی برنامه ریزی کنی و کسی نیست که برنامه هاتو خراب کنه. حداقل نصف روز رو تو خونه تنهایی راحت به همه کارات میرسی. هفته ای یه روز رو به کارای خونه اختصاص بده مثل گردگیری و جاروبرقی و این چیزا. برای من که کلا سه ساعت وقت میبرد.آشپزی هم کار هر روزه و وقتی به اون صورت نمیگیره و به درسات میرسی.

اتفاقا متاهل بودن تو دوران دانشجویی بهترین چیزه. قشنگ میتونی برنامه ریزی کنی و کسی نیست که برنامه ها ...

چرا بهترین چیز؟

۵ تا آرزوی نشدنی و سخت دارم اهداف تحصیلی اند اگ میتونین دعا کنین یا انرژی مثبت بفرستین لطفا🌹

روزایی که دانشگاه نمی‌رفتم کارای خونه رو می‌کردم و غذای بیشتر می‌پختم

روزایی که غذای سلف خوب بود، همونجا غذا می‌خوردیم 

نصف سالای تحصیلم، با همسرم هم‌دانشگاهی بودیم و این خیلی خوب بود

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                                                             لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هام رو چک کنم.
چرا بهترین چیز؟

چون نه پدر و مادری هست که نذارن تو خونه تنها باشی. نه عامل مزاحمی وجود داره. یه شوهر هست که بعد از ظهر میاد خونه صبح زود هم میره بیرون. خونه و زندگی هم که مال خودته هر وقت بخوای و صلاح بدونی کارهاتو انجام میدی.

چون نه پدر و مادری هست که نذارن تو خونه تنها باشی. نه عامل مزاحمی وجود داره. یه شوهر هست که بعد از ظ ...

ببین با اتم به اتم سلولای تنم به این کامنت و کامنت قبلت اعتقاد دارم کاملا باهات موافقم

تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍

بابرنامه درست میشه هم به درست برسی هم به زندگیت.این برنامه هم هرکسی می تونه خودش باتوجه به زندگیش داشته باشه.چون شغل همسرافرق داره،رشته ومقطع تحصیلی فرق داره و....

ببین با اتم به اتم سلولای تنم به این کامنت و کامنت قبلت اعتقاد دارم کاملا باهات موافقم

😁👍

من خودم سال آخر مدرسه ازدواج کردم و وقتی برای کنکور و امتحان نهایی میخوندم تو عقد بودم. رتبه‌م سه رقمی شد. معدلم هم ۱۹. سال اول دانشگاه رفتم خونه خودم. هر ترم معدلم بالای ۱۸.۵ میشد. کسایی که درسشون خوبه ازدواج کنن بهتر هم میشن. اونایی که درس نمیخونن و تنبلی میکنن خونه شوهر برن تنبل تر هم میشن و بیشتر افت میکنن.