2777
2789
عنوان

اگه به ملاقات نوزاد میری

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 63 پست

اگر به بچه‌شیر خشک داد سریع نگو از تنبلیت بوده شیرخودت بهتره

والا خواهر من شیر نداشت شیر خشک داد فامیلا چل کردن مارو با این حرفاشون

میشه برای حل شدن مشکلم یه صلوات بفرستید؟اگر فرستادی لایک کن تامنم برات بفرستم دوست خوب من 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

توقع یه مهمون داری حرفه ای رو نداشته باش مادر تازه زایمان کرده ممکن شرایط مهمون داری رو نداشته باشه. ...

وااااا با قسمت دوم حرفات کاملا مخالفم یعنی کسی نتونستع زود بیاد بی احترامی بهش بکنیم خداوکیلی چه حرفایی میزنید من الان خودم باردارم خیلی دوست دارم مردم دیر بیان دیدنم نه با شکم سر وضع درب و داغون

2803
کلا حرف نزن و هیچ کاری نکن 😂😂 بروبشین دو دیقه پاشو برو خونت

عالی بود🤭

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍

منو در حالی اوضاع خونم به هم ریخته بود ده روز زودتر از موعد زایمانم کیسه آبم پاره شد مجبور شدم برم زایمان وقتی برگشتم خانواده شوهرم همون شب ریختن خونمون خیلی خجالت کشیدم جاریم با خواهر شوهرم ظرفا رو شستن ( ما خودمون قصد داشتیم یه دو روز بعد دعوتشون کنیم  )

وااااا با قسمت دوم حرفات کاملا مخالفم یعنی کسی نتونستع زود بیاد بی احترامی بهش بکنیم خداوکیلی چه حرف ...

نه بی احترامی نه

ولی برادر من به دنیا اومده بود تا چهار ماه هیچکس نیدمد خونه امون بعدش نزدیک کنکور من بود خب ما هم شرایط خوبی نداشتیم هزار تا کار دیگه هم بود نمیشه که یه دفعه میذاشتن جشن تولد یکسالگیش میومدن

ما هم بی احترامی نکردیم ولی در کل آماده ی مهمون هم نبودیم

منو در حالی اوضاع خونم به هم ریخته بود ده روز زودتر از موعد زایمانم کیسه آبم پاره شد مجبور شدم برم ز ...

یعنی انتظار داشتی خودت ظرفارو بشوری دیگه خانواده شوهر و خانواده خود آدم اشکالی ندارع زودتر بیان بع آدم کمک کنن

منو در حالی اوضاع خونم به هم ریخته بود ده روز زودتر از موعد زایمانم کیسه آبم پاره شد مجبور شدم برم ز ...

بله خیلی موقعا اورژانسی می‌شه که حتی اگه نشه هم روزای آخر سخته کار کردن‌...

وقتی یک ماما، مامان میشه   

من اصلا دوست ندارم کسی بیاد خونمون 

فکر‌کن خودت پاره ای قیافه زرد و زار داری،درد داری،حوصله خودتم نداری

بعد ملت پا میشن میان خونت که چی؟

آقا نیا دو هفته دیرتر بیا

زود میای چیو ببینی...منِ پاره رو؟

مخصوصا تو این فصل که مریضی زیاده

وااااا با قسمت دوم حرفات کاملا مخالفم یعنی کسی نتونستع زود بیاد بی احترامی بهش بکنیم خداوکیلی چه حرف ...

فکر میکنم منظورشون کسانی هستند که احترام نذاشتن و دوری کردند ...

مثلا یکی را میشناسم که عروسش بچه دار شد تا چند ماه سراغ نگرفت ...میگفت اونا باید بیان خونه من!

یک آن شد این عاشق شدن دنیا همان یک لحظه بود😍...آن دم که چشمانت مرا از عمق چشمانم ربود😍
2801