2777
2789
عنوان

روز پنجم بعد از ای یو ای و سینه درد

92 بازدید | 23 پست

دوستان من از روز سوم سینه درد گرفتم و الان بیشترم شده و گرفتگی عضلات هم دارم مخصوصا کمرم بنظرتون میشه روش حساب کرد به امید خدا 

عزیزم ای یو ای هزینش چقددره حدو‌دا و چطوری انجام میشه اسپرم ضعیف باشه با این روش جوابگو هست؟اسپرمو ...

سلام عزیزم بله جواب میده این روش چون اول اسپرما شیت و شو میشن بعد اسپرمای سالم جدا میشن و مستقیم داخل رحم تزریق میشن قبلشم خانم دارو تحریک تخمک گذاری میخوره و رو تایمش که فولی خوب داشته باشه دکتر امپول ازادسازی تخمک بهش میده مه داخل رحم تخمک و اسپرم خیلی زودتر بهم برخورد کنن

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

عزیزم ای یو ای هزینش چقددره حدو‌دا و چطوری انجام میشه اسپرم ضعیف باشه با این روش جوابگو هست؟اسپرمو ...

هزینشم الان با ویزیت ها و دارو هایی که میگیری و ازمایش شست و شو اسپرم و پولی که دکتر میگیره حدودا ده میلیون میشه 

2803
با ای وی اف فرقش چیه پس

خب معلومه دیگه ای وی اف تخمک تو رو میگیرن و اسپرمم میبرن تو ازمایشگاه جنین میکنن بعد منتقل میکنن به رحمت این سوالات با ی سرچ ساده کامل داخل گوگل توضیح داده شدن 

سینه درد ک علائم بارداری هست

منظورم اینه من ۵ روز از ای یو ای کردنم گذشته ممکنه واقعا درد بارداری باشه یا اثر امپولای ازادسازی تخمک باشه من دوتا زدم ی hcg یکی هم اوویترل

منظورم اینه من ۵ روز از ای یو ای کردنم گذشته ممکنه واقعا درد بارداری باشه یا اثر امپولای ازادسازی تخ ...

منم موقعی امپول زدم، درد سینه نداشتم... 🤔

یعنی میشه ی روزی منم بیام تاپیک بی بی چک مثبت بزنم ..ینی میشه؟؟یساله منتظرم😔

منم ای یو ای قبلی سینه درد نداشتم منفی هم شدم ولی فقط ی دونه امپول hcg زدم دو روز قبل ای یو ای یا همون ۳۶ ساعت قبلش

من شنبه امپول اوویترل و hcg با هم زدم 

و روز دوشنبه صبح ای یو ای‌کردم 

ممکن هنوز درد امپولا باشه یعنی 

البته دردم از چهارشنبه شروع شد 

سنگین و پر شدن و دردناک و نوک سینم بشدت درد میکنه چه با سوتین ه بدون سوتین

2801