2777
2789
عنوان

پاهات بشکنه و‌ برگردی بیشرف

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 42 پست
میگه برام مهم نیستی بعدشم گفت شاید دیدنی هستن كه نگا میکنم

بگو از این به بعد یه کاری میکنم که دیدنی بشم تیپتو عوض کن ببین واکنشش چیه

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

مگه دیوونه ای بخاطر یه نر اینقدر خودتو حرصی کنی 

بدررککک بذار نگاه کنه جونش در بیاد توام مردهای خوش هیکل رو دید بزن یبار جلوش بفهمه چقدر بده 

ول کن بابا بیکاری حرص میخوری براش 

مثل شیشه باش هرکی شکستت بِبُرش 🤞🏻🤙🏻💁🏻‍♀️               خدایا تو بساز 🍃 تو‌بسازی هیچکس نمیتونه خرابش کنه 🙃💞
2803

با وجود همه اینا. بعضیا میگن هر جور لباس پوشیدنِ خانوما چه ضرری به جامعه میرسونه؟

من اهل تذکر به اینجور آدما اصلااا نیستم. ولی خب آهِ یه زندگی که خراب شده پشت شونه. با همین‌ نگاه کردنا چه زندگیایی که به فنا نرفته.

مردا (دور از جونِ اونایی که چشم پاکن) گاون واقعا ینی هررر کاری کنی چشاشون هرز میپره. واسه همینه میگن زن درست لباس بپوشه تا زندگی یه زن دیگه خراب نشه. ما زنا خودمون شدیم دشمن خودمون.

دلِ عاشق تپش دارد ؛ اگر علت علی باشد🌱!(من خیییلی مهربونم. ولی کافیه توی تاپیکم چرت و پرت بگی یا توی چیزی که بهت مربوط نیس دخالت کنی. جوری میشورمت میزارمت کنار که تا سال بعد خشک نشی جیگر🌹🌝.)

شوهر منم هیزه ولی بش بگی میگه نعععع و دعوا راه میندازه یبار رفتیم بیرون انقد زنه رو نگاه کرد ک زنه هم نزدیک بود بیاد بشینه ور دلمون ولی ما جز دعوا و انکار از اون چیزی درست نشده و من از اون روز دیگه نه تو روش زدم نه دعوا کردم گور بابای خودشو نگاش بعضی وقتا باز حرص میخورم ولی وقتی میریم بیرون به چشمای شوهره نگاه نمیکنم ک حرص نخورم پدرسگ همیشه چشمش به این و اونه تو خیابون 

چن وقت پیش پشت فرمون بود نگاهش رفت سمت چن تا دختر اصلا فرمون یادش رفت گفتم نکشی مارو بجای نگاه کردن به اونا به سر وضع زنت نگاه. کن یه روسری ندارم چه برسه به چیزای دیگه جیکش در نیومد انگل چون واقعا داشتیم تصادف میکردیم نمیتونست انکار کنه خدا ازش راضی نباشه

2801