2777
2789
عنوان

خانما مهریه بگیرم یا حق طلاقمو

| مشاهده متن کامل بحث + 1142 بازدید | 133 پست
سکه امساع میره مسکن فردا ماشین پسفردا رو اینا حساب نکن یه شغلی گیر بیار یه مدت بگذره عجله نکن اگه مش ...

اره خودشم گفت سکه هات و بزار سرجاشون بمونه و بریم مشاوره

اخه خونوادمم و فامیلام همه یه پا کردن ک طلاق بگیر برنگردالی با حق طلاق و مهریه بالا برگرد اگه نداد ی ...

کجایی هستید انقدر برای طلاق و خراب کردن زندگی پافشاری دارید عجیبه برام 

اصلا هم نگفتی خیانتش چه مدلی بوده خودت به چشم دیدی ؟

همون فامیلت بعد از طلاق به ریشت می‌خندن و تازه مشکلاتت شروع میشه 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
بیخیال دختر خوبخودتو الکی قانع نکنت بخایم بعدا طلاق بگیری ی چیزی ب عنوان پیش قسط بهت میدن و سالی حدا ...

بحث اینه که دیگه کسی پشتمو نمیگیره ک بخوام برا طلاق اقدام کنم اگه برگردم

واس همین حق طلاق میخواستم بگیرم ک حالا ب هر دلیلی نشد بسازم باهاش خودم راحتر طلاق بگیرم

ک البته حق طلاق و بیشتر برا ترسوندن شوهرم میخواستم

ک البته همونم چاره ای نیست وقتی مهریه کم باشه

اگه برگردم دیگه باید بسازم و چشامو ببندم رو همه چی البته که شوهرم خیلی پشیمونه و میگه بریم مشاوره زندگیمونو بسازیم

بحث اینه که دیگه کسی پشتمو نمیگیره ک بخوام برا طلاق اقدام کنم اگه برگردمواس همین حق طلاق میخواستم بگ ...

میفهمم چی میگی.خودم این شرایط گذروندم.به هیچ عنواااان مهریتو نبخش.چرا ۵ تا سکه؟لااعقل ۱۴ تا سکه رو ک باید بده.

مردا خوب فیلم بازی میکننا.

کجایی هستید انقدر برای طلاق و خراب کردن زندگی پافشاری دارید عجیبه برام اصلا هم نگفتی خیانتش چه مدلی ...

بختیاری هستیم

چند روز پیش تو دادگاه برادرشوهرم التماس پدرم و عموم میکرد ک اینا بزار برگردن حالا وقت هست برا طلاق دیر نیست و ازاین حرفها

بابام ساکت مونده بود بهم میگفت فکراتو کن

اما عموم هی ب پدرم اشاره میکرد ک قبول نکن

البته از طرفی شوهرم زود جوش وعصبیه وبامهریه ک تحت فشار گذاشتمش بدتر شد و به پدرم و فامیلام توهین کرده بود برا همین اونا کینه گرفتن

میفهمم چی میگی.خودم این شرایط گذروندم.به هیچ عنواااان مهریتو نبخش.چرا ۵ تا سکه؟لااعقل ۱۴ تا سکه رو ک ...

جدی شما هم همچین شرایطی داشتید؟؟

بعد  برگشتی ب زندگیت پشیمون هم شدی ایا؟؟؟

الان شما میگی یا بامهریه ام ک ۳۵۰ تاس برگردم

یااینکه با مهریه ۱۴ سکه و حق طلاق برگردم درسته؟؟؟

بختیاری هستیمچند روز پیش تو دادگاه برادرشوهرم التماس پدرم و عموم میکرد ک اینا بزار برگردن حالا وقت ه ...

اولا فامیل و اینا به درد خودشون میخورن

دوم اینکه شوهرت حق داره یبار زندگیش به فنا رفته ابروش رفته مهریه بالا نباید بخوای

برای طلاق راحت نیاز به حق طلاق و مهریه نیست باید یه زن مستقل قوی باشی باید بری سرکار و حق حضانت فرزند داشته باشی 

منم شرایطت رو درک میکنم ولی عملا حق طلاق به درد یک خانم خانه دار نمیخوره

صلوات
بختیاری هستیمچند روز پیش تو دادگاه برادرشوهرم التماس پدرم و عموم میکرد ک اینا بزار برگردن حالا وقت ه ...

دیگه آنچه لازم بود بهت گفتیم همه 

بهت قول مردونه میدم پشیمون میشی سر به بیابون میزاری بعدا 

دیدم که میگم شاید دهها نفررر 

چه دختر. چه پسر 

مهریتو هیچ وقت نبخش 

چرا یعنی مهریه مهمتر حق طلاقه؟باکلی دوندگی قاضی برام همش ۳ سکه جلو و ۶ ماه یک سکه برید

هر 6ماه یه سکه کمه برات؟ 

دوستان لطفا 23ابان 1403رو به من یاداوری کنید. من تاریخ هارو زود فراموش میکنم. کیم نبیلیر...کیم نه چکیر... دنیا یه خنده ی از ته دل به من بدهکاره
این وسط به چشمای معصوم بچه ت فکر کن مهریه رو نبخش ولی با تعهد برگرد اون دویست میلیون هم که داده برو ...

اون پولی که داده 

پول رهن خونس وگرنه برنمیگردوندم پولارو

اگ بحث برگشت شد مجبورم اون پولو برگردونم ک خونه بگیریم شوهرم هیچی نداره فقط یک ماشین

2801