2777
2789
عنوان

مدرسه گوشیمو ازم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1933 بازدید | 172 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

خب مدرسه از کجا باید بدونه که شما توی دلتون برای چه چیزی گوشی آوردید.

قوانین مدرسه را زیر پا میزارید واز حریم شخصی حرف میزنید.

شما تو فکرتون این هست، ممکنه بچه هایی باشند که شیطنتشون بیشتر باشه وبرای نشون دادن پیام وعکس یا چت کردن وعکس گرفتن از بچه ها گوشی بیارن.

مدرسه چطور باید تشخیص بده، شما راهکار بدید.

یا حضرت الیاس، سلیمان، خضر ،موسی، عیسی،احمد،ابراهیم،لوط مددی.
2803
خب مدرسه از کجا باید بدونه که شما توی دلتون برای چه چیزی گوشی آوردید.قوانین مدرسه را زیر پا میزارید ...

من گوشیم خاموش بود ته کیفم و اصلا در نیاوردم ربطی به فکر نداره!

و وقتیم مدیر گوشیمو گرفت دید که خاموشه و روشنش کرد

و خب حقیم ندارن کل گوشیه منو بگردن!

تعهد قبلیم بخاطر گوشی نبودکلا بار اولم بود گوشی میبردمبار قبلی رژ زده بودم متوجه شدن حتی همراهمم نبو ...

دخترم از این به بعد قانون مدرسه رو رعایت کن.....

شنبه هم که رفتی دادو هوار نکن ....مظلوم باش و عذر خواهی کن..قول بده و دفعه ی بعد دیگه گوشی رو به مدرسه نمیبری....ی حرف دیگه از من:دختر کلاس نهم که ۱۴-۱۵سالش هست...اووووووج خوشگلی و زیباییشه...لباش به اندازه ی کافی طبیعیش قرمزه قشنگه..چرا روژ میزنی...باور کن ساده زیباتری و قیافه ی یک دختر مظلوم رو داری....امیدوارم تو تمام مراحل زندگیت و مدرسه موفق باشی،،،،و بهترینها نصیبتون بشه

عزیزم ب خاطر حیثیت مدرسه باید نگاه کنن شما دختر خوبی هستی ولی اینهمه دابسمش و کلیسای تیکتاک و چالش ک بچها تو مدرسه درست میکنن  به همین خاطر گوشی نگاه میکنن چون بعدش کلی دردسر داره 

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات میفرستی برای سلامتی خودم و خانوادم ممنون ؟ اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤
عزیزم ب خاطر حیثیت مدرسه باید نگاه کنن شما دختر خوبی هستی ولی اینهمه دابسمش و کلیسای تیکتاک و چالش ک ...

کلیپ

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات میفرستی برای سلامتی خودم و خانوادم ممنون ؟ اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤
عزیزم ب خاطر حیثیت مدرسه باید نگاه کنن شما دختر خوبی هستی ولی اینهمه دابسمش و کلیسای تیکتاک و چالش ک ...

عزیزم خب تهش گالریمو نگا کنن

دیگه بقیه پیام رسان ها ربطی به اونا داره که حتی بشینن چتارو بخونن؟

عزیزم خب تهش گالریمو نگا کنندیگه بقیه پیام رسان ها ربطی به اونا داره که حتی بشینن چتارو بخونن؟

ن دیگه بقیه رونباید نگاه کنن ولی فک کنم کنجکاوی کاریش نمیشه کرد متاسفانه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2801