2777
2789
عنوان

خارش شدید واژن به دادم برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 35 پست

سرکه عالیه بشینی توش

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803

خارش از قارچه عزیزم. درمانت کامل نشده، دوباره باید بری دکتر. در ضمن توی پریودی موقع دفع ادار، که هیچ، ولی موقع دفع مدفوع حتما خودت با آب ولرم و ژل بهداشتی بشور. نوار بهداشتی تو زودتر عوض کن، نذار کامل پر بشه. 

روزهایی که پریود نیستی هم روز درمیون لباس زیرت رو عوض کن و باز هم از ژل بهداشتی بانوان استفاده کن. خیلی تاثیر داره عزیزم

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خارش از قارچه عزیزم. درمانت کامل نشده، دوباره باید بری دکتر. در ضمن توی پریودی موقع دفع ادار، که هیچ ...

وای بچه ها باور گنید فگر کنم از زیاد رعایت کردن اینطوری شدم من روزی ۳ باز شرت عوض میکنم

یه ذره هم نمدار نمیزارم بمونه.چون فیستول عمل کردم دوماه پیش بعد دفع با شامپو بچه ناحیه مقعد و میشورم و یکم تو لگن اب ولرم میشینم .نمیتونه از اون باشه؟

مادر 
وای بچه ها باور گنید فگر کنم از زیاد رعایت کردن اینطوری شدم من روزی ۳ باز شرت عوض میکنمیه ذره هم نمد ...

چرا عزیزم. اگر زیاد هم خودت رو بشوری، پوست اون ناحیه خشک میشه و باعث حساسیت و خارش میشه اتفاقا. 

اون جوری که توضیح دادی تو اول تاپیکت حس کردم، دوره درمانت کامل نشده. 

بنظرم برای اینکه مطمئن بشی که عفونتت کاملا خوب شده، برو دکتر. بذار معاینه ات کنه. اونجا میفهمه که ترشح عفونی داری یا نه. بهت میگه  

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا عزیزم. اگر زیاد هم خودت رو بشوری، پوست اون ناحیه خشک میشه و باعث حساسیت و خارش میشه اتفاقا. اون ...

مرسی عزیز دلم واسه توضیحاتت پس میرم حتما فردا پیش دکترم .اره این مدت به خاطر عملی که انجام دادم خیلی شستم خودمو فکر کنم از اونم میتونه باشه

مادر 
الان چند وقته شرت کم میپوشم همش با دامنم تو خونه.ولی همیشه نخی میپوشیدم .نمیدونم چرا اینطوری شد

با صابون بشور صابونی باشه بزار تو افتاب خشک بشه دوباره بشورش خشک شد اتو کن بپوش

2801