2777
2789
اونم بچه ننشه مگ بچه منه ک روز پرستار توقع کادو داره

😂😂روز پرستار فرق داره

اصلا میفهمی روز دختر یعنی چی روز پرستار یعنی چی

بعدشم روز جهانی دختر بچه هااااا بوده حالا مامان و بابات دلشون میخواسته یه کاری برات بکنن پسر مردم چرا باید این روز برات کاری بکنه؟؟؟؟؟

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

تبریک گف ولی کادو نگرفت اما ب من گفته بود روز پرستاره ها و از این چیزا منم فکر کردم اونم کادو گرفته ...

یه چیزی بگم

اولین سالگرد آشناییمون بود همسرم برای من 🌵 گرفته بود 🤦🏻‍♀️😅

و برای این کلیم زمان گذاشته بود و فکر کرده بود

😂😂روز پرستار فرق دارهاصلا میفهمی روز دختر یعنی چی روز پرستار یعنی چیبعدشم روز جهانی دختر بچه هاااا ...

شر نگو خدایی مشخصه تو نمیفهمی چون همه اطرافیان من اون روزو جشن گرفتن و اسمی از دختر بچه بودن نبود من از قبل ب طرف گفتم و اگ قرار بر گرفتن روز پرستاره منم دانش آموزم دیگ پس بیاد ۱۳ آبانم برا من جشن بگیره این چرت و پرتا رو از کجات درمیاری؟؟یذره فکر کن بعد نظر تفت بده 

2803
یه چیزی بگماولین سالگرد آشناییمون بود همسرم برای من 🌵 گرفته بود 🤦🏻‍♀️😅و برای این کلیم زمان گذاشت ...

حالا خوبه باز یچیزی گرفته دست خالی نیومده این ی ادامسم میگرف من راضی بودم

نه کادو دادن وظیفه نیست احترامه. شما به کسی که بهت احترام نمیزاره احترام میزاری؟

پسر همیشه شوق بیشتری داره و بیشتر برای رابطه خرج میکنه چون توان مرد توی کار کردن و حقوقی که میگیره بیشتره از یه زن توی جامعه اس حالا ایشون با همه ی اینا کادو رو گرفته ولی اون نه

چرا همچی برعکس شده ما خیلی رو دادیم به پسرا واقعا

سرنوشت درخت سوختن است...
نه کادو دادن وظیفه نیست احترامه. شما به کسی که بهت احترام نمیزاره احترام میزاری؟پسر همیشه شوق بیشتری ...

درود ب شرفت 

وقتی کسی قصد نداره هدیه بگیره چرا ۱۰ بار میگ روز پرستاره ها یادت نره

شر نگو خدایی مشخصه تو نمیفهمی چون همه اطرافیان من اون روزو جشن گرفتن و اسمی از دختر بچه بودن نبود من ...

خدای عقل نداری راحتی

بنده خدا معلومه چرا محلت نمیزاره

اطرافیانت اسکلن وگرنه میزدن گوگل 

بعدشم عقده های خونه پدریتونو نخواین کسی جبران کنه

واقعا چقدر کادو ندیده ای که فرق روز دخترو با پرستار نمیدونی

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
ولی من پدر و مادرم برام کیک و کادو گرفتن

چون دختر پدر و مادرتی نه اون، در ضمن روز دختر به خاطر توجه دنیا به خاطر خشونتهایی هست که به دخترا اعمال میشه مثل قتل و تجاوز نه اینکه کیک و شیرینی بگیرید و به هم تبریک بگید

مهم نیستمن هرسال برای روز مهندس برای شوهرم ی چیز کوچیک میخرماما اون حتی روز زن تبریکم نگفت امسالحت ...

بهش چیزی نگفتم اما دیگ دلم نمیخاد دیت حضوری باهاش برم خودش خوب میدونه با ی خوراکی یا ی شاخه گل چقد خوشحال میشدم اما نکرد پس دیگ منم هیج کاری نمیکنم

مگه معامله اس اخه

نه کادو دادن وظیفه نیست احترامه. شما به کسی که بهت احترام نمیزاره احترام میزاری؟

پسر همیشه شوق بیشتری داره و بیشتر برای رابطه خرج میکنه چون توان مرد توی کار کردن و حقوقی که میگیره بیشتره از یه زن توی جامعه اس حالا ایشون با همه ی اینا کادو رو گرفته ولی اون نه

چرا همچی برعکس شده ما خیلی رو دادیم به پسرا واقعا

سرنوشت درخت سوختن است...
حالا خوبه باز یچیزی گرفته دست خالی نیومده این ی ادامسم میگرف من راضی بودم

کاش از هدیه و کیکی که خانوادت گرفته بودن عکس میگرفتی استوری میکردی

و تشکر و قدردانی و ...

گاها باید مستقیم گفت خواسته هارو گاها غیر مستقیم شما بهتر شناخت از شخصیتش دارین اگر فک میکنین لازمه از مهم بودن مناسبتا صحبت کنین باهاش 

2801