2777
2789
عنوان

دلتنگی

1 بازدید | 40 پست

دلم تنگه براش برای صداش برای خنده‌هاش برای حرفاش برای اون تیکه کلاماش برای یدونه سلامه خشک و خالیش 195 روزه که رفته دیگه نیست همش با خودم میگم یعنی اینقدر افتضاح بودم براش؟که نکرد حتی یه خدافظی بکنه؟نمیگم براش سنگ تموم گذاشتم نه ولی خب حداقلش لیاقته یه خدافظی درستو داشتم نداشتم؟به نظرتون راسته که میگن همه میرن اما اونی که رفته یه روزی که دیگه منتظرش نیستی برمیگرده؟

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
نه همه برنمیگردناونی برمیگرده که پشیمون شدهیا میاد امتحان کنه میشه دوباره سواستفاده کرد

به نظرت روزی میاد که پشیمون شده باشه؟آخه ما که هیچ مشکلی باهم نداشتیم همه چی خیلی خوب بود 

آدمیم که دیر دل میبندم اما اگه دل ببندم سخت دل میکنم یا حتی دل نمیکنم دسته خودم نیست

منم همینم  عاشق شدم ازم سو استفاده جنسی احساسی شد بازم رفت بازم برگشت هربارم مثل احمقا فرصت میدادم که چی تهش؟؟؟ دلم شکست .. ولی به خودم امدم ولش کردم هرکی هم تو اون شرایط بدم ببینم فقط میگم بهش فرار کن و فراموش کن چون تهش نابودیه

منم همینم عاشق شدم ازم سو استفاده جنسی احساسی شد بازم رفت بازم برگشت هربارم مثل احمقا فرصت میدادم ک ...

از من سواستفاده ای نشد اگر هم برگرده دیگه بهش فرصت دوباره نمیدم فقط دلم میخواد بیاد بگه چرا؟خب چرا؟چیکار کردم؟چی باعث شد یهو بی دلیل بی خبر بی خدافظی ولم کنه بره؟میدونی هزارتا سوال تو سرمه ک برا هیچیش جوابی ندارم هیچی تا وقتی نیاد و جواب نده هم نمیتونم آروم بگیرم 

به نظرت روزی میاد که پشیمون شده باشه؟آخه ما که هیچ مشکلی باهم نداشتیم همه چی خیلی خوب بود

پشیمونی چه فایده؟

میرن میبینن نه اونقدرام دنیاشون بدون شما گل و بلبل نبوده میان

ولی دیگه قابل اعتماد نمیتونن باشن ترس از دست دادن رو تحمیل کردن احساس ناکافی بودن دادن یه دل شکستگی بزرگی رو تحمیل کردن 

از من سواستفاده ای نشد اگر هم برگرده دیگه بهش فرصت دوباره نمیدم فقط دلم میخواد بیاد بگه چرا؟خب چرا؟چ ...

اصلا بش فکر نکن توروخدا ... مردا همینن .. من دوتا رابطه ناموفق داشتم یکی ک جونش میداد وسط خیابون به پام افتاد تهش بازم رفت خیانت کرد .. دومی خوب دیگه نگم برات ... فهمیدم مردا همینن دختر تهش میرن ... توام بیخیالش شو بش فک نکن و دیگ با هیشکی دوس نشو توروخدا ادم نیستن پسرا

پشیمونی چه فایده؟میرن میبینن نه اونقدرام دنیاشون بدون شما گل و بلبل نبوده میانولی دیگه قابل اعتماد ن ...

من نمیخوام برگرده نمیخوام بیاد نمیخوام فرصت دوباره بهش بدم نه اتفاقا دیگه هیچوقت این اشتباهو نمیکنم فقط دلم میخواد بیاد و بهم بگه که چرا؟چرا اینکارو باهام کرد؟همین واقعا فکر کردن داره دیوونم میکنه 

اصلا بش فکر نکن توروخدا ... مردا همینن .. من دوتا رابطه ناموفق داشتم یکی ک جونش میداد وسط خیابون به ...

راست میگی چرا آدما اینقدر بد شدن؟چرا همه چی بد شده؟جواب این همه دله شکسته رو کی میده پس؟

تو حداقل خاطراتی داشتی ک براشون سوگواری کنی

رابطه‌ی واضح و معینی داشتی ک دلتنگش شی

من ک اصن دلتنگ کسی میشم ک داشتنشم کامل حس نکردم باید چی بگم☺️

ارزوهاتو فالو کن🙃💚مطمئن باش یروز بک میدن🙂
کسیکه رفت بهتر بذار بره دنبالش نباش دیگه

قلبه آدم منطق نمیشناسه 

عقلم میگه ولش کن 

قلبم میگه یادت نیست چقدر قشنگ میگفت دوست دارم؟

همینقدر زبون نفهم 

2801