2777
2789
عنوان

با دوست شوهرم دوست شدم

1 بازدید | 29 پست

عنوان رو اینجوری نوشتم که بیاید ، نمیدونستم چی بنویسم

شوهرم مارو ول کرده رفته ؛ خونه نمیاد ؛ هر موقع دلش بخواد میاد؛ خانوادم ولم کردن؛ چون میگن باید تحمل کنی؛ 

افتادم تو خط دوست پیدا کردن ؛ تا الان فکر میکردم دیگه کسی بهم توجه نمیکنه ؛ الان اراده کردم روزی با چند نفر آشنا شدم ؛ ولی با روحیات و شخصیتم سازگار نبود ؛ الان همه رو بلاک کردم 

ولی برام جالبه ؛ انگار دافعه دارم؛ همه ترکم میکنن؛ ازم دور میشن!!! خانواده؛ دوست ؛ فامیل ؛ تنها مردی که  تونستم باهاش راحت باشم دوست شوهرم بود؛ چند ماه بود باهاش تو ارتباط بودم ؛ کاملا معمولی؛ بیشتر در مورد شوهرم و مشکلات باهاش حرف میزدم؛ همین که شروع کردم رابطه رو باهاش، دقیقا به دو روز نکشید قطع رابطه کرد؛ مجردم هست 

همه از زیبایی متانت وقار و ...تعریف میکنن ازم 

ولی روابطم اصلا به نتیجه نمیرسه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803

متانت ووقار کجا بود شوهرت هنوز هست میاد ومیره 

برو داداگاه طلاق بگیره بگو تنهام تکلیفم روشن نیست غیابی جداشو 

بعد برو دنبال دوست 

دوشت همسرت خیلی باشعور بوده فهمیده داره که ارتباط با شما واش خطرناک هست رفته پی کارش 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
از فشار تنهاییه

این همه آدم تنها به فکر کار کردن باش گور پدر شوهر بچه داری؟

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن و شوهرش رضایت بده به بچه دار شدن خواهرم و خداوند به خواهرم یه بچه سالم و صالح بده.. و اون زن که دشمن خواهر و شوهرشه دست از دعا و طلسم گرفتن براشون  برداره و  پدر شوهرش و اطرافیانش دست از کارهاشون که بهش ضرر میزنن بردارن ..خدایا به به خواهرم یه بچه سالم و صالح بده ...صلوات
از فشار تنهاییه

تنهايي كيلويي چنده پس وحدان و انسانيت كجاى زندگى نقشش رو ايفا ميكنه 

قرار نبست هركس تنها بود كار غيراخلاقى كنه ...

شما متاهلى و كنارش باااايد تعهد داشته باشى 

بقيعازت فاصله ميگيرن چون بيشتر از شما اين موضوع رو درك ميكنن و دوست ندارن خودشون رو وارد رابطه جدى با زن متاهل كنن 

شما اول جدا شو مجرد كه شدى اونوقت دم از زيبايي و متانت و وقار بزن 

شايد زيبا باشى ولى متانت و وقار رو مطمئنم اشتباه ميكنى  

2801