2777
2789
عنوان

خستم اصلا روحیه ام خسته س

323 بازدید | 54 پست

شما چیکار میکنید من دوتا بچه دارم نه و چهارساله صفر تا صد کاراشون با خودمه خسته شدم هرجا برم بازد با خودم ببرمشون کم پیش میاد شوهرم نگه داره روحیه ام خسته اس جسمم خسته اس دیروز رفتم کفش بگیذم دوتاشونو بردم نتونستم بگیرم امروز به شوهرم گفتم نگهدار گلت باشه ولی رفت بیرون پیام داد دارم میرم عروسی بعد دوستای پسرم اومدن تا ده ونیم شب کاردستی درست میکردن شوارم الان یدیقه اومده رابطه خواسته بعد که من ناراحتم میگه عجب شب پنجشنبه ای  داریم ما نمیفهمه خسته شدم باهاش بحثم شد

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

کم آوردم دیگه😭😭دلم میخاد هرچی تو دلم بار شوهرم کنم ولی میدونم تهش دعوامون میشه یا میگی باشه هرچی ت ...

الهی سلامت باشی سایه ات بالا سر زندگیت باشه

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2803

جلوش وایسا ، یه مدت خونه رو مرتب نکن ظرفا رو بریز سینک وقتی میخواد اب بخوره ظرف نباشه بذار خونه رو گند برداره غذا دو وعده در میون بذار ، لباساش رو ننداز ماشین اتو نزن  گفت چرا ، بگو اون موقع که همه جا تمیزه صدات در نمیاد نمیگی خسته ای حالت خوب نیست کمکت کنم الانم دیگه من توان ندارم همینه که هست 

منم برای خودم وقت میخوام ، باشگاهی جایی ثبت نام کن یکم شروع کن به خودت برس ادم بشه

الهی سلامت باشی سایه ات بالا سر زندگیت باشه

ممنون عزیزم

کاش مردا یکم درک داشتن بجای اینکه بره عروسی بگه زنم ازم درخواست داسته اون مهمتره برگردم عقب هرگز هرکز ازدواج نمیکنم

ممنون عزیزمکاش مردا یکم درک داشتن بجای اینکه بره عروسی بگه زنم ازم درخواست داسته اون مهمتره برگردم ع ...

میدونم سخته واقعا

مردها کلا بیخیالن

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

بشین با همسرت صحبت کن بهش توضیح بده که اگه همکاری نکنه شما جسمی و روحی فرسوده میشی افسرده میشی بعد کل زندگیتون تحت تاثیر قرار میگیره

اگه یه بار رو دو نفر به دوش بکشن هیچکدوم خسته نمیشن ولی یه نفر بکشه میبره

جلوش وایسا ، یه مدت خونه رو مرتب نکن ظرفا رو بریز سینک وقتی میخواد اب بخوره ظرف نباشه بذار خونه رو گ ...

میزنه همه رو میشکونه میگه خونه چیکار میکردی اینا همه مونده

بشین با همسرت صحبت کن بهش توضیح بده که اگه همکاری نکنه شما جسمی و روحی فرسوده میشی افسرده میشی بعد ک ...

من الان فک میکنم افسرده شدم شوهرم فقط کار بیرون انحام میده و تمام اصلا تو کار خونه بچه داری کمک نمیکنه

میزنه همه رو میشکونه میگه خونه چیکار میکردی اینا همه مونده

من نمیتونم بگم چیکار کن چون مشخصه ازش میترسی 

مشکل زنای ما هم همینه اینقدر میترسن که مرد سوار میشه 

من ادمی ام که سازش میکنم وقتی ببینم از حدش فراتر رفت میشم مثل خودش میخواد دعوا بشه میخواد هر چی بشه داد بزنه داد میزنم ولی شما مثل مادر منی یا مثل جاری خواهرم که اونم اینطوریه و سکوت میکنه 

سخته چی بگم اخه 

من نمیتونم بگم چیکار کن چون مشخصه ازش میترسی مشکل زنای ما هم همینه اینقدر میترسن که مرد سوار میشه من ...

اره میترسم،میدونی چرا چون خانواده ام راضی نبودن باهاش ازدواج کنم بزور و اجبار خودم راضی شدن الانم عارم میاد که پدر مادرم بویی از دعوا و مشکلاتم ببرن

اره میترسم،میدونی چرا چون خانواده ام راضی نبودن باهاش ازدواج کنم بزور و اجبار خودم راضی شدن الانم عا ...

اشتباهت همینجاس ، از پدر مادرت حرف بشنوی بهتر از اینه که حسرت بخوری و اذیت بشی ، بهشون بگو کمکت میکنن 

2801