2777
2789
عنوان

اخلاق بده شوهر

158 بازدید | 9 پست

بچه ها ی سوال اگر مردی دل زنشو بشکونه با بی محلی با پول ندادن با اینکه همش به فکر کاراشه و زنش همش تنهاست زنش تا حرف میزنه با داد زدن و توهین کردن باعث شکستن غرور زنش میشه با اینکه هیچوقت جیب زنش پول نمیزااره نمیگه  چی لازم داری اصلا پول لازم داری اصلا چیزی احتیاج داری !!!حکم این مرد چیه ..؟آیا خدا جواب شکستن دل این زنو میده   ؟خدا صدای شکستن غرور این زنو میده ؟؟

کمتر مردی خودش پول میده یا میپرسه چیزی لازم داری 

خواهر این زمونه خودت باید ازشون پول بستونی

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
یه گلوله حرومش کن بره وسلام

تو حبسشو میکشی؟

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.

از مرد باید درخواست کنی چون دقت کردین بعضی زنا ازشوهرشون طلب نمیکنن یا خوب بیان نمیکنن اونوقت همون مرد یه زن دیگه ازش بخواد با عشوه گری طلب کنه مرد چقدر براش خرجمیکنه 

با حفظ اقتدار و بیان مناسب از همسرتون درخواست کنید

صوت دکتر حبشی در مورد روابط زن و شوهر رو دانلود و گوش کنید 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن