2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

اسی و بقیه اگه تجربه ای دارین ممنون میشم بگین

من الان حدود ده روز که پریودم عقب افتاده و رفتم دکتر بهم دوفامد۱۰داد بخورم ولی دوس ندارم با قرص هورمونی پری بشم و میخام بطور طبیعی پریود بشم چیکار کنم😭

آقا نیاد تاپیکام
2803

من سر دختر دومم همه سونو ها میگفتن هیدروسفاله به جز دکتر بنفشه خلیلی.ایشون هم بسیار مهربون و بسیار دلسوز بودن.بیمارستان صدوقی بالاسرم بودن و متخصص مغز و همه چی حاضر کرده بود واست بچم. وقتی بچم دنیا اومد بچه رو تو بغلش گرفت و گفت دیدی گفتم سالمه.سقطش نکن.الان دخترم دو سالشه و همیشه ممنونشم

از نظر من یکی که چندتا چندتا نفرسته داخل و نخوادم زود آدمو بیرون کنه خوب به حرفات گوش بده و قصد تشخیص داسته باشه نه رو هوا یچیز بگه میشه دکتر خوب... اغلب دکترای معروف اصفهان چندتا چندتا میفرستن داخل

🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷 
اسی و بقیه اگه تجربه ای دارین ممنون میشم بگینمن الان حدود ده روز که پریودم عقب افتاده و رفتم دکتر به ...

منم دوفامد۱۰ بهم داه دکتر شیدایی دارم میخورم این به خاطر تنبلی داده منم نمیدونم باید چیکار کنم میخوام یه دکتر خوب برم

از نظر من یکی که چندتا چندتا نفرسته داخل و نخوادم زود آدمو بیرون کنه خوب به حرفات گوش بده و قصد تشخی ...

اتفاقا من ی دکتر رفتم که یکی یکی داخل میکرد و ب حرفا گوش میکرد وگقت بهم که کیست داری ولی وقتی پیشِ یه دکتر دیگه رفتم سونو واژینال کرد و گفت نه کیست نداری

حالا نمیدونم کدومشون درست میگن!

آقا نیاد تاپیکام
2801