2777
2789
عنوان

خواهرزادم به خرمالو گفت گوجه😐

305 بازدید | 24 پست

امشب مهمون داشتم اونم فامیلای شوهر

خواهرزادم جلوشون گفت خاله چرا گوجه گزاشتی جلو مهمونا😩

حالا خونه خودشون هزااار بار خوردیماا چون این مدت فصلش نبود یادش رفته بود 😩😩😩

یعنی میخاستم خودمو جر بدممم😩😩😩

بچس دیگه🤣

وقتی مخاطب قرارت نمیدم ولی با این حال ریپلایم میکنی  و دوباره  بی جواب میمونی در این صورت     یه سوال دارم ازت دوست عزیز    "اتحمل این حجم از  حقارت  برات سخت نیس؟ " اگر جوابت  نه هستش  برات عمیقا ناراحت میشم  چون معلومه بچگی خیلی سختی گذروندی و والدینت توجهی بهت نداشتن و الان داری با این کار داد میزنی که ایهالناس بهم توجه کنید 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

😅😅

فاطمه هستم🐾دختر اردیبهشتی 🌈🌼عاشق  یادگرفتن و بهتر شدن 🦋🕊ما یادمیگیریم تا زندگی بهتری داشته باشیم 🌸🌿 از قول مولانای جان :بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست ،در خود بطلب هرآنچه خواهی که تویی ✨️🤍آخرِ صبر، سبزه ...🌿🌱 محکم باش؛پشت آرزوهات خدا وایساده👩🏻‍🌾🌻شیفته ی چیزهای ساده💕🍭🎀

خو شبیه گوجه ست🙂😁

امَّن یُّجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوءَ✨️🤲خدایا به من و خانواده ام و تمام دوستانم و تمام کسانی که با آنها در ارتباط هستم سلامتی/آرامش/کار وبخت خوب/رفاه / فرزند و خوشبختی هدیه کن✨️خدایا ما را به حال خودمان وامگذار و تا ابد حب حسین را سهم دلهای ما کن🤍🥺✨️خدایا به بیماران سلامتی به مجردین بخت خوب به متاهلین  خانه ایی پر ازعشق  و به فرزندانمان لبخند و شادی را هدیه کن🤲❤️بگو الهی آمین✨️(دعای دست جمعی)

بعضی از بچه ها این طوری واقعا مایع آبرو ریزی آدم میشن   

تو برای من قشنگی! همونقدر‌ که‌ جنگل‌ با‌ درختاش‌ قشنگه❤️🍁همونقدر که دریا با موجاش قشنگه🌊🩵همونقدر که روز با خورشیدش قشنگه💛☀️همونقدر که شب با ماهش قشنگه🧡🌙همون قدر که این دنیا با تو قشنگه🥺🫀خوشا صبری که پایانش تو باشی:)"M"🤍💍
بابا چرا آنقدر همرو سر چیزای الکی مسخره میکنید😭

عزیزم پروفت واسه چ سریالیه؟

خانمای گل برای حاجت رواییم با قلبای پاکتون ی صلوات بی زحمت میفرستین؟ اجرتون با صاحب الزمان😇🌱🤍             ی کنج از حرم بهم جا بده اقای مهربونم یابن الحسین (ع) :))        صلَّی اللهُ عَلَیکَ یَا اَبَاعَبدِاللهِ الحُسَین “علیه السلام” 🤲🏻❤️‍🩹

مثل بچه من انبه رو صدبار خورده وعاشقشه 

اونوقت رفتیم سوپری میگم ابمیوه انبه خوبه؟ میگه انبه چیه🤣

میگم انبههه دوس داری 

میگه نه چی هست

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ست دیگه  فعلا اسم ه میوه هارو یاد نگرفته چیز بدی نیست 

ﺗﻔﺎﻭﺕ بین انسانی که اکنون هستید  وکسی قرار است  پنج سال بعد باشید، درکسانی است که در این مدت  با آن ها معاشرت کرده و کتاب هایی که در این مدت مطالعه کردید است.
2801