2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

مسخره نمی کنیم  به دانشجو  ارشد  استاد   چرا  دیر آمدی نمیگه تو  هم  با آمادگی کامل برو  کلاس    چون  نصفه تدریس استاد معلوم نیست  اشاره میکند  به کی  ...شما بقیه اش  بفرمایید  😴 

کلاس های مقطع  ارشد  من  مثل  گفتگو  دو  طرفه  با  استاد  بود  او  تیتر درس میگفت بعد از دست راست استاد مثل  صحبت کردن   رو به  تک تک مان میکرد مثل قصه  برش برش  داستان  را می گفتیم اصلا  نمیشد  بدون مطالعه  کلاس رفت   ولی  آخراش کرونا شد  کلاس آنلاین قطعی اینترنت و قطع و وصل شدن صدا    کمی  میشد کتاب ورق زد 😀🙄

وا رشتت چی بود استرس آوره که اینجور

بیوشیمی💞    مطلب  زیاد   ..کتاب ۴۰۰  صفحه ای     که  نمیشود  استاد به شیوه سخنرانی درس بدهد،،،،البته ترم  بک  شیوه تدریس دوطرفه ...ترم دو  گفت تقسیم کنم  هر  کدام تان یک موضوع را  مثل  کنفرانس تدریس کنید همه  گفتیم  بله   ،،،باز بهتر بود 

به قول شما  تدریس دو طرفه  استرس زا هست   

بیوشیمی💞 مطلب زیاد ..کتاب ۴۰۰ صفحه ای که نمیشود استاد به شیوه سخنرانی درس بدهد،،،،البت ...

من رشتم حسابداریه دوستش ندارم از ارشد هم میترسم حتی نمیدونم چه رشته ای خوبه 

لایک نکنید .توروخدا 
حداقل داری میریمن که پارسال میخواستم ثبت نام کنم واسه کنکورش یادم رفت الان یه سال عقبم

ارشد     یک همکلاسی ام  معدل زیر ۱۴   یک دو  ترم  دانشگاهش عوض کرد  مهمان  شهر دیگر که ما بودیم  برای  ترمیم معدل 🙄 میگفت دست نمره اساتید دانشگاهش پایین بوده   دروس پاس کرده ولی معدل۱۳  است    همان درسها  دوباره پاس کرد با نمره ۱۴    ۱۵   معدلش بللای ۱۴   یشه دفاع کند 🙄😪   شما  بودید  چکار میکردید ؟‌؟

من رشتم حسابداریه دوستش ندارم از ارشد هم میترسم حتی نمیدونم چه رشته ای خوبه

رشته ات  فنی  و   پرکاربرد است...من بیوشیمی  دوست  داشتم  با سختی هاش  راحت کنار آمدم ولی  اصلا زمینه اشتغالش خوب نیست.

2801