2777
2789
عنوان

سربچه دوم اووردن باشوهرم بحث کردیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3309 بازدید | 141 پست
من پیش خودم میگم شاید من بدجنس باشم شاید دو سه تا بچه اولی دیگه بدجنس باشن ولی کل بچه های فامیل که ه ...

من که خواهرم اینقدر هوام داشت اختلاف سنیمون زیاد نبود اتفاقا من از وقتی اون ازدواج کرد و بچه دار شد دچار اسیب شدم😂

من که خواهرم اینقدر هوام داشت اختلاف سنیمون زیاد نبود اتفاقا من از وقتی اون ازدواج کرد و بچه دار شد ...

منم دقیقا همینجور بودم 

اختلاف سنیم با خواهرم ۴ ساله ، چون من بزرگتر بودم 

مادرم خیلی مسئولیت بهم میداد ، رسماً من بچگی نکردم !! 

مثلا می‌رفتیم مهمونی ، بچه ها همه بازی میکردن من باید مراقب خواهرم می‌بودم (۵ـ۶ سالم بود )

یا مادرم سرکار می‌رفت ، من باید مراقبش می‌بودم 

یه سری کارهاش با من بود

تمام توجه و محبت ها سمت اون بود !!

کلاس اول همه مادران با بچه شون اومدن ، من تنها رفتم چون مامانم بچه کوچیک داشت نیومد ! 

و.... 

به خاطر همین میگم اختلاف سنی بالای ۱۰ سال 

که بچه بزرگتر ، واقعی بچگی شو بکنه ... شاید تو بزرگسالی اختلاف سنی کم خوبه باشه 

ولی واقعا آسیب میزنه به بچه بزرگتر 

مشاور تحصیلی📚پایه هفتم تا یازدهم🦋.         درخواست دوستی ممنوع ⛔                                                                 تاپیک هامو دنبال کن ، جواب سوالاتتو میگیری ❤️ 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

تجربه شخصی آدما که جای علم رو نمیگیره عزیزم

بالاتر توضیح دادم 

یه سری چیزا رو با علم نمیشه ثابت کرد باید آدم به روحیه و شخصیت بچه اش نگاه کنه

مشاور تحصیلی📚پایه هفتم تا یازدهم🦋.         درخواست دوستی ممنوع ⛔                                                                 تاپیک هامو دنبال کن ، جواب سوالاتتو میگیری ❤️ 
2803
منم دقیقا همینجور بودم اختلاف سنیم با خواهرم ۴ ساله ، چون من بزرگتر بودم مادرم خیلی مسئولیت بهم میدا ...

مسئولیت دادن به بچه خوبه ولی توجه و قدردانی نکردن خیلی بده . با منم همینطور رفتار کردن

پشیمون میشی 

فردا پس فردا همه ما میمیریم بعد دخترت جز شما کسی نداره به نظرم یه دونه بیار واقعا تنهایی سخته  

من نمی تونم زندگیمو بدون دوتا خواهرام تصور کنم 

اگه فوش دادی جواب ندادم بدون از بیشعوری خودت بوده 
مامانتون. روشش اشتباه بوده

الان من اونقدر حس مادرانه و مسئولیت پذیریم بالا رفته 

که الان بزرگ شدم و وارد جامعه شدم واقعا دارم آسیب میبینم 

چون مثلا وارد رابطه میشم یا با کسی دوست میشم 

مدام مراقبشم ، نگرانشم ، کاملا مادری میکنم براش !!! 

چون همیشه ته ذهنم این هست نیاز های بقیه اولیت داره به خودم 

من مسئول نگهداری از بقیه ام ، چون از همون بچگی که شخصیت آدما شکل میگیره من با مسئولیت هایی که بهم واگذار میشد 

این اخلاق در من نهادینه شد !!! 

منم دقیقا همینجور بودم اختلاف سنیم با خواهرم ۴ ساله ، چون من بزرگتر بودم مادرم خیلی مسئولیت بهم میدا ...

من با خواهر کوچیکم 7 سال اختلاف دتریم مامانم پوشکشومیداد من عوض میکردم انقد کیف میداد 😂😂😂

اگه فوش دادی جواب ندادم بدون از بیشعوری خودت بوده 
مامانتون. روشش اشتباه بوده

خودش الان پشیمونه میگه من باید میذاشتم حداقل تو ابتدایی تو تموم میکردی بعد بچه دوم میوردم 

چون اختلاف سنی کم باعث میشه ناخودآگاه ، مادر از بچه بزرگتر غافل بشه ! 

من خودم ۴ ساله بودم مثلا بیرون می‌رفتیم با خانواده دوستام ، 

اونا موقع پیاده روی بغل مامان شون میرفتن 

من بغل که نمی‌شدم هیچ ، تازه خواهرمم باید بغل میکردم 😂 

من با خواهر کوچیکم 7 سال اختلاف دتریم مامانم پوشکشومیداد من عوض میکردم انقد کیف میداد 😂😂😂

منم از اینکارا کردم 😂 

به عنوان یه تک فرزند میگم راست میگه شوهرت

شما تک فرزندا عشق دنیا رو کردین 😂 

واقعا خوشی زده زیر دل تون ! 

کل زندگی پدر و مادر برای شماست ، خواهر و برادر کیلو چنده

شما تک فرزندا عشق دنیا رو کردین 😂 واقعا خوشی زده زیر دل تون ! کل زندگی پدر و مادر برای شماست ، خواه ...

عزیزم مامانتون نباید انقدر مسولیت بهتون میداد که هم باعث شه نتونید بچگی کنید هم بخاطر بچه دوم از حضور مادرتون خیلی جاها بی بهره بمونید .کار مادرتون واقعا اشتباه بوده 

بخاطر همین مسایل شما فکر میکنید تک فرزندی خوبه 

اصلا و ابدا اینطور نیس یه سر به تاپیک تک فرزندیم بزنی مطمعنم نظرت عوض میشه

ما تک فرزندا همیشه ساکت و بی روحیم هیچی خوشحالمون نمیکنه حتی همون کل زندگی که بقول شما مامان بابا برامون گذاشتن 

خیلی جاها بی کس و کار بودم و هستم فکر کن سعی کردم جای خالی و نبود خواهر رو با خواهرشوهرم پر کنم با همسایه با ادمای غریبه و مدامم ضربه روحی خوردم 

واسه همین به فاصله کمتر از دوسال باردار شدم اگر شرایط جسمیم خوب باشه سومی رو هم دوسال دیگه باردار میشم بچه هام مثل من بی کس و کار نباشن

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم مامانتون نباید انقدر مسولیت بهتون میداد که هم باعث شه نتونید بچگی کنید هم بخاطر بچه دوم از حضو ...

بابا بزرگم ۸ تا خواهر , ۵ تا برادر داشت 

اخر سر همین خواهر و برادرا ، سر ارث و میراث پاشو به دادگاه باز کردن ، ازش شکایت ناحق کردن ! 

باعث شدن تو ۵۰ سالگی بدون هیچ سابقه بیماری

سکته قلبی کنه و فوت کنه :) 

ای کاش بی کس و کار بود ، ای کاش تک فرزند بود ولی اینجور مظلومانه فوت نمی‌کرد 

2801