2777
2789
عنوان

سربچه دوم اووردن باشوهرم بحث کردیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3758 بازدید | 143 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

سلام هم درد. البته یه درصد مسئولیتای سخت و مادرانه تو رو من ندارم ولی منم بچه بیشتر از یه دونه نمیخوام و سر این موضوع بحث کردیمو اعصابم یه وضعیه

دلِ عاشق تپش دارد ؛ اگر علت علی باشد🌱!(من خیییلی مهربونم. ولی کافیه توی تاپیکم چرت و پرت بگی یا توی چیزی که بهت مربوط نیس دخالت کنی. جوری میشورمت میزارمت کنار که تا سال بعد خشک نشی جیگر🌹🌝.)
من پیش خودم میگم شاید من بدجنس باشم شاید دو سه تا بچه اولی دیگه بدجنس باشن ولی کل بچه های فامیل که ه ...

واقعا باهاتون موافقم 👏🏻👏🏻 

بهترین اختلاف سنی بچه ها ۷ـ۱۰ ساله ...

اینو کسی میگه که روزانه با ۱۰۰ تا دانش آموز در ارتباطه و میبینم اختلاف سنی کم با خواهر و برادر شون چقدر دردسر شده 

مشاور تحصیلی📚پایه هفتم تا یازدهم🦋.         درخواست دوستی ممنوع ⛔                                                                 تاپیک هامو دنبال کن ، جواب سوالاتتو میگیری ❤️ 

عزیزم اونی ک قراره ۹ ماه باردارس و سختی های بعدشو تحمل کنه شمایید پس تصمیم این ک بچه بیارید یا نه درصد خیلی زیادیش بشما مربوطه اگر نمیخاید خیلی جدی وایسین تو روش مردا ک فقط بچه ی تروتمیز و قنداق کرده رو میبینن سختیاشو کورن

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن اصلا اتفاقا عاشق دخترمه و حتی برادخترم یبار نگف پسرباشه فقط برا اینده دخترمون نگرانه

نگرانیش خیلیییییییی به حقه

من دوستم تک فرزنده الان سی سالشه ازدواج کرده ولی بشدددددت عذاب وجدان تنهایی مادر پدرشو داره با اینکه اونا اصلا به رو نمیارن که مثلا بیا پیشمون ولی بچه ادم اگ درست تربیت شده باشه نمتونه دلتنگی مادر و پدرشو تحمل کنه

دو سال پیش مادرش مریض شد این بچه آب شد تموم جلوی مادرش که باید روحیش رو حفظ میکرد هیچ کی رو نداشت باهش درد و دل کنه

فقط الانتون رو نبین بچهای ما دراینده دور از جون مریصی ما و مرگ مارو خواهند دید و اون موقع نیاز به همدم و همدل و هم غم دارن

واقعا باهاتون موافقم 👏🏻👏🏻 بهترین اختلاف سنی بچه ها ۷ـ۱۰ ساله ...اینو کسی میگه که روزانه با ۱۰۰ ت ...

نظر روانشناسا کاملا متفاوته، فاصله سنی نهایت ۳۰ ماه مناسبه

مضرات اختلاف سن زیاد بین دو کودک خیلی زیاده

نظر روانشناسا کاملا متفاوته، فاصله سنی نهایت ۳۰ ماه مناسبهمضرات اختلاف سن زیاد بین دو کودک خیلی زیاد ...

من به تجربه بهم ثابت شده که اختلاف سنی کم ، مشکل سازه 

حداقل تا قبل از ۱۸ سالگی فرزندان

مشاور تحصیلی📚پایه هفتم تا یازدهم🦋.         درخواست دوستی ممنوع ⛔                                                                 تاپیک هامو دنبال کن ، جواب سوالاتتو میگیری ❤️ 
2801