2777
2789
عنوان

تو این فیلمای خودکشی

152 بازدید | 15 پست

که خانواده‌شون میبینن 

تصور میکنم دلم میسوزه برای پدر و مادرم 

اما گاهی ادم به ته خط میرسه 

خستم از تلاشای بی نتیجه 

دیگه نمیخام زندگی کنم واقعا 

شاید خودخواهی باشه

متاسفم برای همه زحمتایی که برام کشیدین اما من یه بذدل بدردنخورم

سریال بازی مرگ و فردا رو ببین

ورزش هم بکم در طول روز

برای روحیت خیلی خوبه

من خودمم هی خودکشی میومد تو ذهنم با ورزش روحیم بهتر شده

انسان ممکن به خطا کردنه، جایز به خطا کردن نیست🤝🏻💘【مشکل کارهای ما این است که برای رضای همه کار می‌کنیم، به جز خدا】

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
سریال بازی مرگ و فردا رو ببینورزش هم بکم در طول روزبرای روحیت خیلی خوبهمن خودمم هی خودکشی میومد تو ذ ...

اتفاقا همین سریال دیدم گفتم اگه کسی خواست این کار بکنه بهش بگم این سریال ببینه ولی به خدا یه جایی دیگه خارج از توان ادمه

🙁🙁🙁

شاید اونا همین که هستی رو دوست دارن...و از اینکه اینجوری درباره ی خودت حرف میزنی ناراحت بشن..

❤️هر اتفاقی که افتاده رو فراموش کن....فقط چند لحظه چشمات رو ببند....به صدای نفس هات گوش کن....یادت باشه زندگی خیلی کوتاهه....پس خیلی غصه ی اتفاقایی که تو زندگی میفته رو نخور....مثل یه خواب ببینش....❤️
اتفاقا همین سریال دیدم گفتم اگه کسی خواست این کار بکنه بهش بگم این سریال ببینه ولی به خدا یه جایی دی ...

با چیزای حال خوب کن باید ادم خودشو سرحال بیاره

هیچ کس به فکر ادم نیست خودمون باید به فکر خودمون باشیم

البته من خودم حس میکنم افسردگی خفیف دارم😐😂

انسان ممکن به خطا کردنه، جایز به خطا کردن نیست🤝🏻💘【مشکل کارهای ما این است که برای رضای همه کار می‌کنیم، به جز خدا】
🙁🙁🙁شاید اونا همین که هستی رو دوست دارن...و از اینکه اینجوری درباره ی خودت حرف میزنی ناراحت بشن..

به هیچی نرسیدم تو این زندگی الانم حاصل یه عمر تلاش و آرزوم دود شد رفت هوا

به هیچی نرسیدم تو این زندگی الانم حاصل یه عمر تلاش و آرزوم دود شد رفت هوا

چند سالته؟

❤️هر اتفاقی که افتاده رو فراموش کن....فقط چند لحظه چشمات رو ببند....به صدای نفس هات گوش کن....یادت باشه زندگی خیلی کوتاهه....پس خیلی غصه ی اتفاقایی که تو زندگی میفته رو نخور....مثل یه خواب ببینش....❤️
2801