2777
2789

و تو دوران آشنایی باشین اخرین پیام و ارتباطتون واسه سر ظهر باشه.

قرارتون برا ساعت 7 باشه. نزدیکای این ساعت تماس میگیرین یا پیام میدین به هم؟ یا منتظر میمونین ازش خبری بشه در حالی که تو خونه نشستین.

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

خب قرار از قبل تعیین شده یعنی هردو باید برن

دیگه منتظر موندن نداره

مگر اینکه یه جوری برخورد کرده باشه به معنای کنسل شدن قرار باشه

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
خب قرار از قبل تعیین شده یعنی هردو باید برندیگه منتظر موندن ندارهمگر اینکه یه جوری برخورد کرده باشه ...

خب من عادتمه همیشه بهش میگم بره و هر وقت رسید بهم زنگه بزنه تا منم برم.

ولی اینبار نگفتم.

خب من عادتمه همیشه بهش میگم بره و هر وقت رسید بهم زنگه بزنه تا منم برم.ولی اینبار نگفتم.

خب کارت منطقی نیست 

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
مگه از قبل ساعت و مکان رو مشخص نکردین ؟ اگه قراره بیاد دنبالت آماده شو میاد . نمیدونم چه قراری گذاشت ...

اره ولی من عادتمه همیشه بهش میگم بره و هر وقت رسید بهم زنگه بزنه تا منم برم.

ولی اینبار نگفتم.

حالا منتظرم خبری ازش بشه که یا خودم برم سر قرار یا بگم خودش بیاد دنبالم

2801