2777
2789

چرا ب گذشته فکر میکنی؟

خوب بد زشت هر چی بوده گذشته تموم شده رفته

شما هی بهش فکر میکنی میاد تو ذهنت

وگرنه یکی از ویژگی هایی ک انسان داره قدرت فراموش کردنش هست.

شما ناراحتی و یا خوشی‌های گذشته رو بهش فکر نکنید بعد ی مدت فراموش میکنید.

روح خودتون رو عذاب میدید با این فکر کردن ب موضوعات تلخ 

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

چرا ب گذشته فکر میکنی؟خوب بد زشت هر چی بوده گذشته تموم شده رفتهشما هی بهش فکر میکنی میاد تو ذهنتوگرن ...

حرفاتون درست و منطقیه، اما دست خودم نیست. فکرم ناخودآگاه میره اون سمت

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ🌈
چرا ب گذشته فکر میکنی؟خوب بد زشت هر چی بوده گذشته تموم شده رفتهشما هی بهش فکر میکنی میاد تو ذهنتوگرن ...

2803

فراموش کن گذشته ها. گذشته بفکر آینده و روزهای خوبی باش که قراره بیان باش ،هر روز یک کار خاص داشته باش که فقط برای خودت باشه مثلا خرید یه چیزی که فقط برای خودت باشه حتی اگر اون خرید یه پفک باشه 

فراموش کن گذشته ها. گذشته بفکر آینده و روزهای خوبی باش که قراره بیان باش ،هر روز یک کار خاص داشته با ...

میفهمم ک حرفاتون درست و منطقیه اما، دست خودم نیست، ناخوادگاده فکرم میره سمت گذشته تاریک. 

فکر کردن به گذشته و یادآوری سختی‌ها می‌تونه خیلی سنگین باشه. شاید بهتر باشه به جای غرق شدن در گذشته، روی حال و آینده تمرکز کنی. 

سعی کن کارهایی که دوست داری انجام بدی یا به چیزهایی فکر کنی که در حال حاضر برات خوشحال‌کننده‌ست. 

همچنین، صحبت کردن با کسی که بهش اعتماد داری می‌تونه کمک‌کننده باشه. این احساسات رو درک کن و بپذیر، ولی بذار که بهت اجازه بدن برای آینده‌ات برنامه‌ریزی کنی. 

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده♥️