2777
2789
عنوان

هر کاری کردم درست نشد

38 بازدید | 2 پست

خیلی جاها از عزت نفسم بخاطر شوهرم کذشتم خیلی منت کشی کردم  از خیانتهاش گذشتم  هزار نفر واسطه گذاشتم به هر سازی که خواست رقصیدم  حتا با پوسی امام رفتم و هزارتا چله گرفتم تا بلکه ادم بشه وعین ادمها زندگی کنم 

و الانم مثل هر بار وقتی قهر میکنه شب نمیاد خونه و اصلا جواب تلفنهامو رو نمیده 

و همه میفهمن از پس موضوع کشش میده و تحویل نمیگره 

کسانی که شوهر عین ادم داره که وقتی قهر کنن نمیرن پیش بقیه بدیشون بگه یا شب نمیخابن بیرون  واقعا خوشبحالشون 

من شوهرم ابرومو برده 

بذا بره بدرک محلش نذار بذا گمشه بس که پیگیرش شدی دم درآورده ولش کنی خودش ادم میشه

زمانی که استخوونام در حال خورد شدن بود زمانی که پر از درد بودم خدا بود که نجاتم داد خدا بود که نور امید رو در سینه من تابوند بهترین مرهم بهترین یار و رفیق من خداست اندازه تمام آسمان و زمین شکرت ای بی نهایت ای بی همتا ای مرهم❤️💕😍💞💫💚
بذا بره بدرک محلش نذار بذا گمشه بس که پیگیرش شدی دم درآورده ولش کنی خودش ادم میشه

بخدا ابروی برام نمونده خدایش کارش زنانس مگه  ققد زن نیس موقعی که قهر کنه میره خونه مانانش اینا

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .